varmiyimki
keşke herkesi terkedebilecek kadar cesur olsam.
Tuhaf Ama Gerçek
baba aslanlar, çocuklarının daha cesur olması için, çocukları ile oynarken yalandan acı çekiyormuş gibi mimik yaparlar.
OMÜ Öğrenci Konseyi
karadeniz misali cesur, kahraman, yürekli ve yiğit kardeşimiz eren!
mekânın cennet olsun!
#iyikivarsıneren🇹🇷
#omü
#omükonsey
Recep Tayyip Erdoğan
milletimizin güvenine layık olabilmek için elimizden geleni yapacağız. türkiye, artık çok daha cesur adımlarla geleceğe yürüyor.

https://www.tccb.gov.tr/haberler/410/94729/-millet...
Her Gün İngilizce
“acılar sizi daha güçlü, gözyaşları daha cesur, kalp kırıkları daha olgun yapar. İşte bu yüzden geçmişinize daha iyi bir gelecek için teşekkür edin.”
Tuhaf Ama Gerçek
yavrularını koruyan cesur bir anne turna kuşu. timsahı nehre kadar yönlediriyor ve yuvasına hiçbir şey olmuyor.

Her gün 1 Yeni Bilgi
boyalarımızı yüzümüze sürüp #CesurYüzüm etiketiyle paylaşarak 8 mayıs dünya yumurtalık kanseri günü’nde kansere hep birlikte cesur yüzümüzü gösterelim.
Her gün 1 Yeni Bilgi
cesaret korkusuz olmak değildir. korkuya rağmen devam edebilme gücüne sahip olmaktır. hayallerinizi gerçekleştirmek için cesur olun...

13. Burç
oğlak: tehlikeli şartlar altında bile, kalbin ve aklının ışığında hareket etmeli, risk almaktan korkmamalısın. üzülerek söylemeliyim ki, küçük ve tedbirli adımların seni istediğin hayat standartlarına ulaştırması pek mümkün değil. daha cesur ataklarda bulunmalısın dostum...
13. Burç
terazi: fırsat avcısı olabilirsin bu ara. beklentilerin üzerinde cesur olabileceğini de söyleyebilirim. karşına çıkan her zorlukta, engelli koşudaymışçasına zıplayarak yoluna devam etmelisin. çünkü bu zalim dünyada, hayatta kalmanın pek bir yolu yok.
13. Burç
en hırslı, güçlü ve cesur: akrep
13. Burç
yay: gözünde büyütmelere hastasın. İster zorluk olsun, ister ilgini çeken herhangi bir şey. bu huyun hem cesaretini kırıyor hem de kendini kandırmana sebep oluyor. biraz sal kendini, cesur ve de gerçekçi ol. bak gör nasıl da iyi gelecek sana.
OMÜ Öğrenci Konseyi
türk siyasetinin kıymetli isimlerinden devlet eski bakanlarından 28 şubat sürecinde cesur duruşuyla bilinen rahmetli cumhurbaşkanımız turgut özal’ın söylemi ile ‘tank hasan’ olarak anılan devlet ve millet adamı, hasan celal güzel beyefendiye allahtan rahmet diliyoruz.
#omükonsey
Ümid Gurbanov
çeviri kısa öykü:
"elini sıkarken gözlerinin içine baktım şeytanın. benimle anlaşma yapacak denli cesur biri pek sık bulunmaz. sanırım gerçekten başka çaresi kalmamıştı." (kaynak: https://www.reddit.com/r/TwoSentenceHorror/comment...
13. Burç
aslan: yüzüstü çok süründün ayağa kalk aslan parçası diyor gökyüzü sizlere. yeteneklerinizin ve çekiciliğinizin farkına başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. her zamankinden cazibeli ve cesur hissedeceğiniz anlar olacak. daima ileri gidin ve cüretkar olun, şans sizden yana.
Pratik bi Bilgi
"İdeal vücut" kavramının aslında koca bir İllüzyon olduğunu kanıtlayan 7 cesur kız http://bit.ly/2Dh4bk5
Pratik bi Bilgi
➡️"İdeal vücut" kavramının aslında koca bir İllüzyon olduğunu kanıtlayan 7 cesur kız http://bit.ly/2Dh4bk5
13. Burç
akrep: gelenekselliğin, aile yaşamının ve tekdüzeliğin size göre olmadığını düşünebilirsiniz. yeni heyecanlar arıyorsunuz. cesur bir burç olduğunuz için tehlikeli işler yapmanızdan endişe ediyoruz. lütfen zararlı alışkanlıklar ve entrikalı ilişkilerden uzak durun.
irfan Değirmenci
sonra dürüst, vicdanlı bir İclal çıkar ortaya ve doğru olanı yaptığı için görev yeri değiştirilir!
“bu ahlaksız düzen böyle sürmez” diyen cesur ve mücadeleci insanlar, bedel ödemeyi göze alarak sesini yükseltiyor. umut, o yüzden var hâlâ... https://twitter.com/cumhuriyetgzt/status/954248972...

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)