wtpupp
güzel insanlar bi şey sorucam. gazi öğrenciler bilir büyük ihtimal. bu allahın cezası mat ve fizik hangi gruptan alırsam alayım ders programında çıkmıyo. noluyo bunları kampüsün çayırında çimeninde rastgele saatlerde mi anlatıyolar ne derslik var ne saat.. twilight zone'da gibiyim paranormal olaylar.. neyse, olayı ne bunun sitenin dangalaklığı mı ben mi bi hata yaptım?
metalherif666

İçinizde sanat aşkı mevcutsa; hangi müzik tarzıyla ilgileniyor olursanız olun bu parçanın 2.15ten sonrasına bir kulak vermenizi tavsiye ederim. müthiş bir şey. \m/
👑 Ef.
aaa bir elamet gelmiş wuhuuu, hangi minnoş yaptı bunu
ikarus✨
sahilde bi kürdan kutusu buldum. hangi kendini bilmez düşürdüyse gelsin benden alsın.......
thor
sahilde kürdan kutumu düşürdüm. hükümsüzdür. 
👑 Ef.
sahilde gazoz açacağı buldum hangi enayi kaybettiyse gelsin benden alsın
yolyordam
bir milyon dolar mı, yoksa en iyi arkadaşınız mı diye sorsalar hangi arabayı alırsınız?
Anonim
ellerinin altındaki bilgisayarları telefonları internetleri sadece whatsapp instagram twitter gibi sadece sosyal medya veya oyun için kullanan arkadaşlar. google diye bir arama motoru var olmadı yahoo olmadı yandex mandex.. girin oraya oradan üniversite ile ilgili bulabileceğiniz basit sorulara basit cevaplar bulabilirsiniz. burdaki sorular kısmına yeeeaaa ben sosyal medyadan çıkamıyoğğrum bilen vardır illa abi diye gelip ottan çöpten sorular yazmayın. üniversitelisiniz azıcık araştırın ya. bu arada üniversite hangi tarihte başlıyor bilen var mı?
ordinaryus
http://oidb.omu.edu.tr/tr/content/ba%C5%9Fvuru-kay...

öyle güzel bir kılavuz yayınlamışlar ki sorularıma yanıt bulamadım. lletişim fakültesi radyo tv için 19 ağustosta çarşamba kampüsüne gitmem gerekiyor ama hangi belgeleri istiyor kayıt yapmak için( lise diploması vb) . e devletten kayıt yaptıramadım çünkü liseden 2005 yılında mezun oldum. aynı zamanda y lisansta tez dönemindeyim bu durumda katkı payı ödemem gerekiyor. var mı bilgisi olan dostlar üstüme belge bilgisi atın :)
Ceka
arkadaşlar psikoloji bölümü ile ilgili bilgi almak istiyorum mesela akademik kadro sizce yetkin mi? fakültenin yerleşkesinin başka bir yere taşınma durumu var mı ?(atakum olarak biliyorum ) .hangi kaynaklardan faydalanıyorsunuz? ve en çok merak ettiğim çap sebebiyle sosyoloji dersini de alabilir miyim?
Fafatara
kardeşimle biraz uğraşayım dedim. " yaa sen bana hangi hakla dokunursun ben mühendisim" diyor. kuzenim de hukuk kazanmış annesi boşanma davalarına iyi çalış diyor. herkeste bir heyecan. 😂😂 çok güzel bir ortam var oturdum izliyorum sadece.
paranoiddd
sabahları yanan geceleri sönen sokak lambalarıyla dolu mahalle, bir tane aklı başında insan bildirmiyor durumu (ben dahil) toplumun bir olaya tepki verme süresini ölçmek için karışmıyorum, gittiğim her evde ısrarla aynı konuyu açıyorum herkes muzdarip bakalım hangi deliyürek hangi edison getirecek mahalleye ışığı
Gaf Ebesi
değerli olan eylemdir, ama eylemin hangi değerde olduğunu ve giderek değerli olup olmadığını öğreten şiirdir.

İsmet özel
hipokratinyegeni
bir makale çevirmem gerekiyordu zor bir cümle geldi nasıl yazsam hangi kelimeleri kullansam diye düşünüp dururken bir de google translate e yazayım dedim. ve inanır mısınız çevirisi tek kelimeyle mükemmeldi.yani 1-2 küçük anlatıp bozukluğu vardı ama kelime seçimleri cümle yapısı falan 10 numaraydı. sanırım görmeyeli google translate kendini geliştirmiş dostlar. artık dil bilmiyorum diye üzülmeyin her şeyi okuyabilirsiniz :d
Megalove
hangi yıldız hem gündüz hem gece gözükür ? 🤔😁
onur2014
şu an hangi şarkıyı dinliyorsunuz? yoruma link bırak :)

Tuhaf Ama Gerçek
bu soruyu kolay bulanlara birazcık daha zor bir soru;

vakumlu ve sürtünmesiz bir ortamda, yarıçapı r olan bir yarımkürenin tepesinden bir küre bıraktığımızda, hangi yükseklikte yarımküre ile teması kesilir?
oguzhanista
hangi bölümü kazandın? dediklerinde ben,

-hangi bölümü kazandın yavrum
+okul öncesini kazandım
-o ney
+ana sınıfı , teyze
-neyyy
+tamam yeter yav çocuk bakıcısı anla işte
lisbethsalander
sizce ayrılık hangi durumlarda gereklilik haline gelir? ipler ne zaman koparılmalı fikirlerinizi öğrenebilir miyim?
SANANE BE SLK
hangi yüzüne baksam insanların ?
karar veremem
bir yüzüne gülsem, diğer yüzü pişman eder hemen
...
teyit
🕵️‍♀️ her fotoğraf arkasında bir iz bırakır. fotoforensics (http://fotoforensics.com/) gibi araçlar ile bir fotoğrafın ne zaman, hangi cihazla, hangi açıyla, hangi ışıkla ve hangi koordinatlarda çekildiğini bulabilirsiniz.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)