ekşi sözlük
+ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum, öyle kalalım.
-benim yeteri kadar arkadaşım var.
https://eksisozluk.com/kullanmak-icin-can-atilan-r...
Sosyotrend
Sosyotrend
1 sa
satürn'ün uyduları. gerçi sadece bir kısmı. satürn'ün küçüklü büyüklü 150 kadar uydusu var. sadece 53 tanesine isim verildi ve 8 tane de bilim insanları tarafından onay bekliyor.
13. Burç
13. Burç
1 sa
aslan:sorunların iç yüzünü konuşmak yerine kafamızda felaket senaryoları üretebiliriz.bir lafa bin anlam yüklemekte yine üzerimize yok.hayat gözümüzde büyüyor olsa da aslında futbol topu gibi bir şey.bir topu kontrol etmek ne kadar zor olabilir? usta bir futbolcu gibi davranalım.
Sosyotrend
Sosyotrend
2 sa
arabanın içindeki kişi trent kimball. texas armoring corp. (tac) ceo'su. ürünlerinin ne kadar güvenilir olduğunu bizzat gösteriyor

13. Burç
13. Burç
3 sa
İkizler:birini sevdiğinizde yer yerinden oynar.aynı tutkuyu sevildiğinizde de görmek, bunu iliklerinize kadar hissetmek, aşktan ürpermek istersiniz. sevildiğinizi yeterince hissedemediğiniz anlarda canavara dönüşebilirsiniz.partneriniz için;gülü seven dikenine katlanır diyoruz :)
themuallim
themuallim
16 sa
bir yakınımız iki üç ay kadar önce felç geçirmişti, geçenlerde nasıl olduysa artık düşmüş kadıncağız. annem diyor ki olsun ya belki felci geçer... evet annişim çünkü o bir televizyon bir tane patlat çalışıyor. yaşasın türk olmak!
cüneyt özdemir
türkiye’nin kendisini dünyaya anlatacak kanalları da kapalı. sadece İbrahim kalın ingilizce olarak resmi meseleyi anlatmaya çalışıyor. düne kadar türkiye’yi dünyaya anlatan türk gazeteciler ya küskün ya da tamamen ana akımdan dışlanmış durumda. İletişimsizliğin bedeli de işte bu!
cüneyt özdemir
türkiye’de bir amerikan düşmanlığı üretmek ve büyütmek ne kadar yanlışsa, abd’de erdoğan üzerinden bir türkiye düşmanlığı üretmek ve büyütmek o kadar yanlış. fikir ayrılıkları olsa da, ortak çıkarları ve dostluğu olan iki ülkeden bahsediyoruz. biraz akıl, itidal ve sağduyu gerek.
Doğa Rutkay
Doğa Rutkay
21 sa
şehit olan askerlerimiz üsteğmen #OğuzKaanUsta ve astsubay #MusaÖzalkan’ a allahtan rahmet ve ailelerine sabır diliyorum...
bizler bu kadar korku ve acıyla beklerken kim bilir onlar ne haldeler...
ülkemizin başı sağolsun...
13. Burç
13. Burç
22 sa
yay: neden bu kadar flörtöz olduğunuzu araştırmak istiyorum açıkçası. her ortam ve şartlarda bir yolunu bulup kaçamak yapabiliyorsunuz. sizinle başa çıkmak çok zor. yay partnerinden sadakat bekleyen kişilerin de vay ki ne vay haline. şıp sevdilikten acilen kurtulun.
13. Burç
13. Burç
1 gün
başak: tutumlu olmanız için size en yakın zamanda harcama kotası koymalılar yoksa haliniz duman olacak. bu ne harcama aşkı anlayamadık ama para kazanmayı da bir o kadar seviyorsunuz. kazanmak için çalışmak, emek harcamak zor gelmiyor size. bu özelliğiniz de takdir edilesi ♥
cüneyt özdemir
teoman’ın son albümü koyu’yu diniyorum. yahu bu adam ne etti siz neden bu kadar üzdünüz zalımlar!
Recep Tayyip Erdoğan
bölge, türkiye için bir terör tehdidi olmaktan çıkana kadar, insanların huzur içinde yaşayabilecekleri bir yer haline gelene kadar operasyonlarımız sürecektir.

türkiye bu konuda kimseden icazet almak durumunda değildir.
ekşi sözlük
deneyene kadar sürer: yapabilirim hissi uyandıran spor
https://eksisozluk.com/yapabilirim-hissi-uyandiran...
13. Burç
13. Burç
2 gün
yengeç: mücadeleci tavrını anlıyorum ve saygı duyuyorum fakat survivor'da olmadığını unutma. bazen akışına bırakmak sana bir çift kanat sunar ve kuş gibi hafiflersin. fazla zorlamayın, çabalamış olmanın verdiği huzurla köşenize çekilin. zafer kazanmış kadar iyi hissedeceksiniz.
Tonyukuk
Tonyukuk
2 gün
bir zeytin dalı da son zamanlarda polis, asker düşmanlığını göstere göstere yapan sanat(?) camiasına uzatılmalı. bu nedir lan, önüne gelen özgürlük adı altında devlete, askere giydiriyor. ne ara bu kadar özgür olduk biz?
Yıldız Tilbe
teknoloji, servisi o kadar ilerletemedi daha ,, şu an dünyadaki herkese kahve ısmarlamak isterdim ,ne güzel olurdu , dünya kahve kokardı ))
13. Burç
13. Burç
2 gün
yay: başarısız olduğunuz işler yüzünden hevesiniz ve inancınız kırılmış, kendinizi yetersiz ve amaçsız hissediyorsunuz. İnanın bize kişiler üzerinde en etkili burçlardansınız. hayatının herhangi bir zamanında bir yay ile olmuş birisi onu sonsuza kadar unutamayacaktır...
Badboy
Badboy
2 gün
ben bu ziraat atmsinin taaa... çıldırttı bi para yatıralım dedik almıyor para verir yorum almıyor ya para alınmaz mı o kadar sıra beklemiştim bide iptal ettim çıktım
Cem Yılmaz
Cem Yılmaz
2 gün
sevgili genc kardeşim !18-25 yaş arasındaki 1.000 üniversite öğrencisine İksv etkinliklerinde geçerli 250 tl değerinde İksv kültür sanat kart hediye ! başvurular 28 ocak’a kadar sürüyor. başvuru için http://kultursanatkart.iksv.org/ #1000universiteliaraniyor #kultursanatkart

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)