Futbolovski
17 mart 2007 | antalyaspor teknik direktörü yılmaz vural, kayserispor'a karşı skoru 3-0'dan 4-3'e getirdikleri gol sonrası futbolcusu maynor suazo'nun kıçına tekme attı. (kayseri atatürk stadı)
13. Burç
kova: sevdiğiniz kişinin kötü yönleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. hatta zamanla, aslında hiçte umduğunuz gibi biri olmadığı, sadece onu çok sevmenizden ötürü tüm kötü yönlerini örtbas ettiğiniz farkındalığına erişebilirsiniz. bu durum sizin için bir hayli yıkıcı olabilir.
13. Burç
başak: bir çok kişinin şiddetle karşı çıkacağı, yanlış birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. yine de hislerinize karşı koyamayarak bu heyecana teslim olabilirsiniz. bu yakınlaşmayı gizli tutmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir ve bunun stresi de sizi yıpratabilir, hazırlıklı olun
13. Burç
aslan: bilmediğiniz konularda, eksikliğiniz ortaya çıkar diye endişelenseniz de konuşmaktan geri kalmıyorsunuz. birilerine karşı donanımsız görünmek istemediğinizden, öğrenmek için bile olsa eksiklerinizi söylemekten kaçınabiliyorsunuz. bundan acilen vazgeçmelisiniz.
13. Burç
yengeç: yakın zamanda yaptığınız bir iş veya davranış sonuçlanarak, sizi pişmanlığa sürükleyebilir. belki fazla düşünmeden, aceleyle alınmış bir kararın zararıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. üzülüp dövünmek yerine, telafi yolları aramalı yoksa da tecrübesini kazanmalısınız.
Futbolovski
15 mart 1998 | ogün temizkanoğlu, kariyerindeki ilk ve tek hattrick'i trabzonspor forması ile samsunspor'a karşı yaptı. (avni aker stadı)

13. Burç
terazi: bazı meseleleri kafanıza fazla takıyorsunuz. bugünlerde, aslında hiçte büyütülecek şeyler olmadığını görebilirsiniz. hatta uykularınızı kaçıran olaylar bile kendiliğinden hallolabilir. hayatın akışına karşı koyamayacağınız gerçeğiyle bir kez daha yüzleşebilirsiniz.
13. Burç
aslan: ailenize karşı tavırlarınız ukalalık olarak yorumlanabilir, bu yüzden size kızabilirler. hatta sizin onları küçümsediğinizi düşünüp üzülebilirler de. asla böyle anlaşılmaya sebebiyet vermemeli, onları üzmekten sakınmalısınız. onlara duyduğunuz saygıyı hissettirmeye çalışın
13. Burç
boğa: zaman zaman umutsuzluğa düşüyor, tüm enerjinizi kaybediyorsunuz. elbette ki bunda modunuzu düşüren kişilerin rolü çok büyük. İlerlemenizden çekinen ve de sizi rakip gören kişilere karşı dikkatli olmalısınız. sizi büyük bir haksızlığa kurban etmeleri an meselesi!
Beşiktaş JK
ricardo quaresma: takımımı kutluyorum bu seviyeye geldiğimiz için. yarın zor bir maç olacak. güçlü bir takıma karşı oynayacağız.
#Beşiktaş
#UCL
13. Burç
yengeç: beğendiğiniz birinden tavırlarla belli edilen bir flört daveti alabilirsiniz. bu kişi size olan ilgisini ve birliktelik isteğini açıkça ortaya koyabilir. başta yanlış yorumlama kaygısı duyarak karşılık vermeye çekinseniz de sonunda bu heyecana karşı koyamayabilirsiniz.
zaytung
halkın sesi - taksiciler esnaf odası başkanı, uber'e karşı açtıkları davaya verilen arada meclisi, mahkemeyi ve basını tehdit etti: ''sağı solu yakmak istemiyoruz...''. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? http://zaytung.com/halkinsesi.asp?vcid=649
Futbolovski
12 mart 1989 | fatih terim, ankaragücü teknik direktörü olarak fenerbahçe'ye karşı son maçına çıktı. (ankara 19 mayıs stadı)

1-1 biten karşılaşmanın golleri engelbert buschmann ve aykut kocaman'dan geldi.

Futbolovski
12 mart 1997 | fenerbahçe'yi 3-0 yenen galatasaray, cumhurbaşkanlığı kupası'nı kazandı. (ankara 19 mayıs stadı)

fatih terim yönetimindeki galatasaray'ın ilk kupası ve fenerbahçe'ye karşı ilk galibiyetidir.

Tuhaf Ama Gerçek
allah'ı öğrenmemize yasak koyanlar elbet yok olmaya mahkumdur!
allah'la aramıza giremeyeceksiniz!
allah bizimle!
allah'a karşı gelenler yok olmaya mahkumdur!
Tuhaf Ama Gerçek
allah wikipedia gibi bilgi veren kaynakları yasaklayan kavimleri lanetlemiştir.
allah'a karşı gelen yok olmaya mahkumdur.
allah'a karşı gelmeyin.
13. Burç
başak: İnsanların hatalarını kolay kolay yüzlerine vurmadığınız için gittikçe yüzsüzlük ediyor lar size. İyi niyetinizi kullanmaya çalışanlara karşı dikkatli olmalısınız. arkadaşınız olduğu halde dedikodunuzu yapan kişiler olabilir. gözünüzü dört açın, yoksa üzülebilirsiniz.
Futbolovski
9 mart 2007 | franco cangele, türkiye kariyerindeki ilk ve tek hattrick'ini sakaryaspor forması ile kayserispor'a karşı yaptı. (sakarya atatürk stadı)

Tuhaf Ama Gerçek
osmanlı'nın fransızlar ve İngilizler ile beraber ruslar'a karşı savaştığı kırım savaşı'nda İngilizler'in lojistik departmanı askerlere 2 gemi dolusu bot göndermiştir. gemilerin birinde sol botlar, diğerinde sağ botlar vardı. gemilerin biri ruslar tarafından batırılmıştır.
Tuhaf Ama Gerçek
modern dünyada erkeklerin kadınlara karşı hiç şansı yok 😂

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)