OMÜ Öğrenci Konseyi
konferansın açılış konuşmasını yapan omü öğrenci konseyi başkanı muhsin oğul, konsey olarak daima öğrencinin yanında olduklarını belirterek "üniversite öğrencisi olmak, hele ki hukuk fakültesi öğrencisi olmak sadece bir meslek edinmek değildir zannımca.
Samsun Beyi 🇹🇷
samsun papatyam kreş ve gündüz bakımevinin minik yürekleri... çünkü samsunlu olmak, vatansever evlatlar yetiştirmektir! gurur duydum...

13. Burç
yengeç: can sıkıntısı büyük sorunlarınızdan. nerde, ne yaparsanız yapın, bir yerden sonra o iş sizi asla tatmin etmiyor ve yeni arayışlar içine giriyorsunuz. ruhunuzun daraldığını hissediyor, serbest olmak ihtiyacı duyuyorsunuz. motivasyon arayışınız asla bitmeyecekmiş gibi.
Lagari
ölümlülük-sağlıksızlık paradoksu:

tüm ortam koşullarından, beslenme şartlarından ve dış etkenlerden bağımsız olmak üzere; kadınlar erkeklerden daha uzun süre yaşıyor ama buna rağmen, kadınlar erkeklere göre daha sağlıksız bir yaşam sürüyor

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC49328...
Mahdokht.
bugün gün batımında venüs ve hilali birlikte görebilenlerden fotoğraf bekliyorum :)

venüs'ü görmek için tam güneş'in battığı yere bakın, güneş battıktan sonra çok kısa görünüp batacak. işığı çok belirgin olmayacak.
yüksek bir yerde olmak şansınızı arttıracaktır https://twitter.com/seherbrn/status/96428887488004...
egoistpanda
İnsan rüyasında yer yer kilo almaz, uçar, villada yaşar, para sayar, kendini süper kahraman gibi hisseder.bunları anlarım da aşık olmak ne? ben realde bu kadar aşık olmadim; resmen taptim rüyamda.bu bana bilinçaltımın bir mesajı mi yoksa çok mu yalnız kaldim bilemedim.
ekşi sözlük
13. Burç
kova: İlişkilere bakış açınız bir çok kişi tarafından eleştirilebilir çünkü siz sevince gözü kör olan, kendine bir ise sevdiğine bin verenlerdensiniz. aşkı diplerine kadar yaşamak, sizinle birlikte olmak olsa gerek. eleştirilere kulak tıkayıp, mutluluğunuzu yaşamaya devam edin.
Gaf Ebesi
uçmak için kuş olmak gerekmiyor
küçük sevinçler olsun yeter.

cemal süreya
Futbolovski
16 şubat 2002 | fenerbahçe - galatasaray derbisinin hakemi ali aydın; 18 dakika içerisinde emre aşık, joao batista, hasan şaş'a direkt, bülent korkmaz'a çift sarıdan olmak üzere, 4 galatasaraylı futbolcuya kırmızı kart gösterdi. (fenerbahçe stadı)

Tuhaf Ama Gerçek
muhammed salah bu şekilde gol atmaya devam ederse İngilitere'de camilerde adım atacak yer kalmayacak 😂

he’s sitting in a mosque
that’s where i wanna be

(salah) şimdi camide oturuyor
ben de camide olmak istiyorum
Felsefe ha!
genius of the modern world belgeselinden, İngiliz tarihçi bettany hughes'un anlatımıyla genç nietzsche'nin hristiyanlıkla/dinlerle olan meselesinin başlangıcı: 'İç rahatlığı ve mutluluk aramak istiyorsan, inan; doğrunun müridi olmak istiyorsan, araştır.'

Tuhaf Ama Gerçek
kaptan olmak, sakin olmaktır
kaptan olmak, sorumlu olmaktır
kaptan olmak, arzulu olmaktır
kaptan olmak, takdir etmektir
kaptan olmak, vefakar olmaktır
kaptan olmak, fedakar olmaktır
kaptan olmak, yürekli olmaktır
.
.
.
kaptan olmak, her yiğidin harcı değildir

Alaattin Çağıl 🇹🇷
anne olmak gerektiğinde kendini bile onun için hiçe saya bilmektir.

Seda Özen
kırmızı rengin zaten cephe boyası olarak seçilmesi yanlış, renk solacaktır. bir de taş-tuğlanın boyanması hatalı. burası eskiden milli eğitim’in kitap satış yeriymiş. neden kitap okuyoruz? bunları yapmayacak akıl süzgecine sahip insanlar olmak için.
13. Burç
yengeç: hem kendinize vakit ayırmaya hemde sevdiklerinizi ihmal etmemeye çalışıyor, bu tempoda da haliyle yorgun düşüyorsunuz. kafanızı dinlemek, oluşabilecek yeni sorunlara karşı size enerji kaynağı sağlayacak, yakınlarınıza destek olmak da ruhunuzu doyuracaktır. İhmal etmeyin.
Her gün 1 Yeni Bilgi
anne olmak gerektiğinde kendini bile onun için hiçe saya bilmektir.
timsahın yavrusuna yaklaştığını fark edince kendini onun önüne atan anne gibi anne...

13. Burç
koç: İmrenilen birisiniz, nasıl bir yaşam sürdüğünüz fark etmeksizin sizin yerinizde olmak isteyenler var. bu konuşma ve davranışlarınızla herkesi etkileyebilmenizden kaynaklanıyor. tilki gibi çalışan aklınız sebebiyle her işin içinden kurnazlıkla sıyrılmanız da cabası :)
teyit
👁‍🗨 sosyal medyada paylaşılan haberlerin görsellerindeki bilgiler güvenilir olmayabilir. doğru olduğundan emin olmak için haber içeriğini farklı kaynaklardan okumaya çalışın.
Omügiller👻
#YansınSuriyeYıkılsınAfrin

🇹🇷 türk olmak zordur, dünyayla savaşırsın, türk olmamak daha zordur, türk'e karşı savaşırsın 🇹🇷

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)