Calimeroo
selam. geçiyordum uğrayayım dedim. hala dutluk mu buralar ? bakayım valla öyle.
Fafatara
az önce uyandım, arkadaşım yatakta oturmuş bekliyor öyle. 5 dakika ona seslendim, cevap vermedi, kalp atışlarım hızlanmaya başladı. ne yapıyor bu ruh hastası diye düşünüyorum. meğerse ruh hastası benmişim. 5 dakikadır perdedeki şala sesleniyorum( işte miyop olmak böyle bir şey). uyanmadan hemen önce de ıssız bir evin yanından koşmaya çalışıp hep aynı pencerinin önünde kaldığım bir rüya görüyordum. gel de tekrar uyu şimdi. filmlerde insanlar da hep gece 3 gibi çarpılıyor. neyse görünen görünmeyen herkese iyi geceler.
gulmeksanayakisiyor
ayrılıklar neden hep acıdır. ben neden bu kadar çok duygusal bir insanım. mutluyken bile ağlayabiliyorum. bir erkek için çok fazla okadar hassas bir yapıya sahibim ki bir insanı uzdugumde kirdigimda kendime kızıp oturup ağlıyorum. daha önce kız arkadaşım ile üniversite bittikten sonra memleketime döndüm. o gün o dönüşte okadar çok ağladım ki , birbirimizi çok özlüyorduk. ben onun yanına her gitmem de heyecandan yerimde duramıyorum. 2,3 gün beraber vakit geçirdikten otobüs saati yaklaştıkça bir anda gözümden yaş akmaya başlıyordu. hep onunla meydandan servise binip onu eve gonderiyodum. çünkü o ben ağladıkça daha çok üzülür diye. otogara gidene kadar ağlayan gözler otogara gidince ilk işi yüzünü yıkayıp onu aramakti. üzülmesin ben iyiyim diye beraber vakit geçirirken komik anlarla güldürmeye çalışırdık birbirimizi. kendi erkek kardeşimin yanina gidiyorum . onunla ayrılırken bile sebepsizce dökülüyor yaşlar. simdi evimdeyim. İki yıllık bir iliskim bitti. bilmiyorum o şimdi ne halde ben her gün onunla yaşadığım günlerin özlemiyle evde tek basima kaldıkça yasadigimin yalnızlığın kendimi ne kadar yıprattı gini düşünüyorum. öyle bir sevinki sevmenin elini tutarak değil onun için en özel yerinizi ona armağan edecek kadar sevin. İşte belki de insan bu yüzden sevmeye korkuyor. konu kaybedip yalnız kalmaksa bir gün ayrı dusucegiz . onu düşünmek bile ağlamak için bi sebep. burada olmasa icimdekilerini anlatacak biri yoktu.
Tuhaf Ama Gerçek
bu çocuk aslında zeki bir çocuk. ülkede gevşekliğin, ciddiyetsizliğin prim yaptığını görmüş. zeki, bilgili ve potansiyeli olan insanlarımızın, kendini soktuğu komik durumu gülerek izliyoruz.

öyle bir ülke ki, uzay bilimci bile olsanız sizi komedyene dönüştürüyor 😂

hipokratinyegeni
alışkanlıklar kolay kazanılır zor kaybedilir. göbekler de öyle :/
Tuhaf Ama Gerçek
kimi "utandı" der, kimi "efendiliğini bozmak istemedi" der
kimi "korktu" der, kimi "risk almayı sevmiyor" der
kimi "çok yardımsever biri" der, kimi "kim bilir ne çıkarı var" der
kimi "öyle" der, kimi "böyle" der.

baktığınız yerden her şey çok farklı görünüyor.
Ümid Gurbanov
malumunuz bugün dünya kupası başladı; madem öyle, eduardo galeano'nun gölgede ve güneşte futbol adlı kitabından okuduğu bir bölümü paylaşayım.

"gol, futbolun orgazmıdır."
https://twitter.com/ckonusmalar/status/10043961995...
Gaf Ebesi
bekliyorum;
öyle bir havada gel ki,
vazgeçmek mümkün olmasın!

#OrhanVeli
13. Burç
yay: flört bünyen için adeta bir ihtiyaç. sevilmek,beğenilmek,ilgi görmek çok hoşuna gidiyor, kabul et 😝 şımartılmakta öyle. eğer yeni bir heyecan arayışındaysan çekiciliğinin yüksek olduğu günlerdesin. mavi boncuk dağıttığın kişiler seni geri çevirmeyecektir. bol şans şimdiden.
Gaf Ebesi
herhangi bir konuyu hayatı boyunca hiç düşünmemiş biri, o meseleye ömrünü adamış olana şunu söyleyebiliyor: o bence öyle değil.

asım cüneyd köksal
çArşı
siyahımsın beyazımsın
alayına isyanımsın
siyahımsın beyazımsın
asi ruhum beşiktaş'sın sen

kara kartal gökyüzünde
bak ne diyor son sözünde
"yıkılma öyle.
haydi kalk ayağa, yürü güneşe"
#siyahımsınbeyazımsın #Beşiktaş

Seda Özen
hortense wood’un günlüğünde yeğeni fernand (de cramer) ile mustafa kemal paşa’nın satranç oynadığı da yazıyor. öyle bir ortamda. not edilmese bilemeyeceğimiz ayrıntılar...
Mahdokht.
hiç bu kadar mutlu olmamıştım. tırtıl yaşıyor diye çılgınlar gibi dans edip tırtılın bana oynadığı müthiş oyunu düşündüm.
"bir musibet bin nasihatten iyidir" derler ya hani gerçekten öyle. büyük bir ders aldım orada.
ekşi sözlük
"öyle bir siler ki çocuğun sıfatı asla bir daha eskisi gibi olmayacak sanırsınız ancak silme işlemi bittiğinde inanılmaz bir şekilde çocuk aynı çocuktur." | çocuğunun elini yüzünü hayvanlar gibi silen anne
https://eksisozluk.com/cocugunun-elini-yuzunu-hayv...
privity
İtiraf ediyorum discordda ki ahali oyuna başlayınca mevzuya İspanyol kalmış gibi duruyom öyle, bende mi başlasam oyuna ne yapsam 😄
Alaattin Çağıl 🇹🇷
“üçe kadar sayıyorum” diye tehdit ederken bile, araya “iki buçuğu” sığdıran vicdanlı çocuklardık biz. ne güzel günlerdi öyle ....
Simerazzi
bir de evde yalnızken, özellikle yemek yapası gelmiyor insanın. tek başına yemek yemenin keyifsizliği bir yana, "yav bulaşıkla kim uğraşacak" deyip koyveriyorsun. sadece yemek değil temizlik de bi bakıma öyle. l koltukta bizden çok yer kaplayan nalet yastıklar mesela.

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)