limos
samsun- çorum otobüsünde yaş pasta seyahat ediyor. şu şehri yormayın be ablacım. allah'a şükür pastahane mevcut şehirde. yaş pasta kuru pasta oldu zaten gelene kadar. neyse çorum'da onlaynim dayak yemek isteyen kendini tokatlasın.
themuallim
evimin yan tarafında baya gürültülü bir düğün var, ben rahatsız olmaktansa tam tersi kendimi zor tutuyorum oynamamak için😅 eskiden dışarıdayken denk gelince tanımadığımız insanların düğününe girerdik. iki göbek atıp kuru pasta, yaş pasta ne varsa yer giderdik, soranlara gelinin ya da damatın arkadaşıyız diyorduk ajdjdjks hatta oynarken gelinle karşı karşıya gelip tebrik ettiğimiz bile olmuştu😅şişeleeeeeğğrrr..
Fafatara
birileri doğum günün kutlu olsun diye bağırıyor. tam da uyuyacaktım. şimdi pasta yiyecekler. ben de pasta istiyorum. azıcık bana da versinler. kremasından bir parmak alayım. niye bu kadar bağırıyorlar ki. normal sesle kutlayınca kabul olmuyor mu doğum günü? aklımda pasta varken nasıl uyuyayım? pasta, pasta, pasta... seni yemek istiyorum. kapatayım gözlerimi, uyuyayım da hemen sabah olsun. gidip pasta alayım. kocaman pastalar... aslında lahmacun yemek istiyordum. önce lahmacun yemeyi hayal edeyim sonra pasta. lahmacun; dünyanın en lezzetli yemeği. söylemesi bile güzel. söylerken son hecede dudakları büzülüyor insanın. pasta da güzel. uyumam lazım. herkese iyi geceler, bol tavuk dürümlü geceler ya da börekli, pastalı,sucuklu yumurtalı... açım.
limos
çevremdeki bir ton anlayışsız insanı nasıl dolarla takas edebilirim¿ İnsanlar birbirine anlayış göstermeyecekse neden arkadaş sevgili aile olur¿ anlayışlı bir insanım hatta çoğu zaman fazlasıyla anlayışlı biriyim. anlayışlı olmanın hiçbir zorluğu yok. hala neden ısrarla anlayışsız insanlar var¿ derdiniz ne olm sizin¿ İlla küfürlü mü konuşalım¿ her şeyin altında bir şey arayacaksanız, bir kere bile tamam demeyecekseniz park etme kardeşim. park ücreti ödediğiniz de yok zaten. bedava kullanılıyoruz valla. başkasına yapmayın ama bana hiç yapmayın. ulan ağzıma tükürseniz yağmur yağıyor sanıyorum. ne istiyorsunuz benden¿ ne istiyorsaniz diyin vereyim. zaten hayır diyemiyor. atardan atara yuvarlanıyorum halı üstünde. neyse gidem mısır patlatam anamın en değerli tenceresinde. pasta olsaydı keşke bir de ketçaplı cips. limonlu keke hayır demem tabiki. hele tavuklu makarnayı ne yerim şimdi. tokum ama yerim mod - on.
ladylazarus
yarın annemin halasını ziyarete gideceğim ve geçen seferki gibi bir ' ne götürsem ' kriziyle karşı karşıyayım. kolesterol mağduru tontiş insanlara çukulatalı pasta götürme gafletinde bulunmuştum. bu kez çiçek götürmek istiyorum fakat yolunmuş çiçeklerden nefret ettiğim için saksıda götürmek durumunda kalacağım, onun çok hoşuna gider lakin uğraşmak gerektireceği için onu da götüremiyorum 😵

bir de cips zehirlenmesi yaşıyorum. yemeyeli o kadar zaman olmuş ki, ani gelen cips isteği sonucu beş paket aldım kasadaki beyefendi bunları sen mi yiyeceksin der gibi kinayeli bir sırıtışla süzdü beni..

güzel geceler sevgili dedikodu sakinleri


Pratik bi Bilgi
polyanna'yı bile hayata küstürecek kadar kötü tasarıma sahip olan 7 pasta http://bit.ly/2CuJn8v
Nickollyy
bir gün öğretmen olduğumda yani yaklaşık iki yıl sonra öğrencilerimle çok güzel hayallerim var onlara dersi sevdırerek anlatacağım asla kızmayacak kırmayacagım çünkü okulun en sevilen öğretmeni olmak istiyorum onları evime çağırıp pasta börek yapacağım maddi sıkıntıları olduğunda yardımcı olacak okul dışında da birlikte gezip eğlenecegim. bunlar sizce de çok güzel hayaller değil mi ya bir an önce o güzel öğrencilerime kavuşmak istiyorum. beş yılın sonu. umarım boşa gitmez. her şey istediğim gibi düzen alır... hayat birileri için yaşarsak güzel.. kendimiz için yaşadığımızda ise arkamızda hiçbir güzellik bırakamamış oluyoruz. neyse dedikodu severler cümleten iyi geceler 😍😘
arendtinsigarasi
reklam yapmak gibi olmasın ama bu yediğim en gün pasta olabilir 🤭 tabi annemin yaptıklarından sonra 🙈 neyse ben gideyim 🤭

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)