painkiller
okulda bı tane antiklise timi kurup lisedeki aşkıyla sınava hazırlanıp aynı üniversiteye gitmeyi deneyip gidemeyen ve bunu etrafına okula yeni gelen saf kızları toplayıp anlatan arkadaşları tokat manyağı yapmayı planlıyorum hayatım da bukadar sıkıcı ve çok anlatılan bi hikaye duymadım biraz eğlenceli şeyler anlatın
şeyma
hayatımın en sıkıcı gününü yaşıyorum keşke ders olsaydı bugün bile dedirtti
Дан БилзЭрхан
s.a dünyanın en sıkıcı milli maçından dolayı kıymetlimissss herşeyimissss süper ligin 1 hafta tatile girmesi ve morallerin alt üst olması
mistletoe🍃
şimdi buraya ne yazarsam yazayım içimin sıkıntısını geçirmeyecek. kimilerine göre bomboş bir derdim olabilir ama senelerdir beni yedi bitirdi. artık öyle bir hale geldi ki sürekli bu sorunu düşünür oldum. rüyalarım bile can sıkıcı sevimsiz bir hal aldı. bu bir takıntı sanırım. kabullenemedim, kabullenemiyorum. günlerce de üzülsem bir çözüm bulamıyorum ve iyiye de gitmiyorum. üzülmek de bir yere kadar diyorlar ya yalan. bir yere kadar değil maalesef dibin bile daha dibi var. neyse hayat bir yandan güzel tabii sağlıklı olmak, istediklerini ara ara olsa bile yapabilmek, yiyebilmek, uyuyabilmek, gezebilmek... şükredilecek çok şey var.
imaginary
şu müziği dinlerken notalardan çıkan duyguları duyan var mıdır aceba?
yada off hiç söz yok çok sıkıcı bunu neden dinlersin ki diyor musunuz ?


yolyordam
selamlar. konu dışı bölümüne sanırım ilk defa yazıyorum. 27 yaşındayım. okulu bazı sebeplerden ötürü uzatmıştım ama mühendisim. İçkim yok, sigaram yok. çok şükür öğrencilik hayatım boyunca çoğu kişiden fazla harçlık geçti elime. ama elime geçen parayı hiç kimseye belli etmedim, "bakın ben neler alıyorum" havasında olmadım. kafelerde bir çaya 5, bir kahveye 15₺ verip içmedim, bunu sosyal medyaya koymadım. zaten genel olarak evdeydim. bir şeyler okudum, bir şeyler öğrendim, kendimi eğittim, "ulan şu nasılmış?" diye sorup, o konu hakkında bilgi edindim. ama bilmediğim şeye de "bilmiyorum" diyebildim. kendi kendime online müzik eğitimi aldım, bass gitar çalmayı öğrendim. klasik, jazz, blues, metal müzik dinlediğim için kafelerdeki, gece kulüplerindeki ritmik şeylere müzik diyemiyorum ve ortamları da çok sıkıcı geliyor. hayatım "efendi birisi" olmakla geçti. oturduğumuz sitedeki komşularımızın ben küçükken aileme söyledikleri aklımdadır hep. o sebeptendir ki, otomobil kullanımım bile güvenlik, sakinlik ve konfor üzerine. harıl harıl yabancı dil eğitimi aldım. bunlari kendİmİ övmek İçİn değİl, kendİmİ anlatmak İçİn yazdim.
az arkadaşım oldu ama öz arkadaşım oldu. sağolsunlar, bir iki tanesi hala hayatımdadır. karşı cinsle da çok iletişimim oldu. sevgili anlamında az ama yine fazla denilebilecek bir iletişim miktarı. özellİkle karşi cİns olmak üzere, bu zamana kadar edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşmak istedim.
küçük dağlari ben yarattim: dikkat edin. gereksiz bir öz güvene sahipler. teknik olarak anladıkları bir konu, elleriyle tutabilecekleri bir iş olmamalarına rağmen ciddi bir öz güven sahipliği var kızlarımızda... yabancı dilleri yok. bilgisayar, otomobil kullanamıyorlar, ellerindeki binlerce liralık telefon "instagram telefonu"na dönmüş durumda. ne telefonun, ne de bilgisayarın yedeklerini almaktan, şifrelerini değiştirmekten bir haberler. ona rağmen büyük dağlari tanri, küçüklerİ ben yarattim.

İlgİ arsizliği: büyük ihtimal eğitimsiz, kültürsüz bir aileden geldikleri için, doğal olarak da iletişim yetenekleri zayıf bir ebeveynlere sahip oldukları için sosyal medya hesaplarında takipçi sayısı ve like sayısı derdindeler. bir arkadaşıma "ya o öyle miymiş",ya da "iyi gezmeler" gibi şeyler dediğim karşı cinsin çoğundan aldığım cevap "beğenmeden de geçme" oldu. cİnsellİğe aç erkeklerİn siradan, basİt İlgİlerİnİ, vücutlariyla çekmeye çalişiyorlar. bir hanımefendi gibi giyinmekten uzak, genel olarak fransız gibi giyinmeye çalışıyorlar. bir de nasıl daha seksi olacaklarının farkına varsalar, hele ki daha seksi nasıl olduklarının farkına varmış iseler, daha da tehlikeli, daha da kendini beğenmiş bir insan oluyorlar. bİr de üzerİne zamaninda sevdİklerİ adam, bunlari kullanip bİr kenara attiysa, duygulariyla oynadiysa.

ekonomİ kötü, çaresİ var: ya zengin, ya da zengin gibi görünmeye çalışan erkeklerin yanında olmak. eline geçen beş kuruşu sigaraya, telefona, kafelere, gece kulüplerine harcayıp, bunu da hikayeler başta olmak üzere sosyal medyada kanıtlamaya çalışan, kaliteden ziyade ses seviyesine önem verilmiş eksoz, hoparlör, aracın aerodinami başta olmak üzere tüm dinamikleriyle oynanmış, oynar gece kulübü gibi otomobile sahip olan erkekler bir numaralı tercihleri genelde. eğitimsiz, kültürsüz, iletişim yetenekleri zayıf, açıp bir kitap, bir makale okumayan, belgesel izlemeyen iki cins hemen evleniyorlar, ne yazık ki bu sebepten günümüzde boşanmalar da giderek artıyor.
evliliklerin düşen kalitesi, aşka ve sevgiye verilmeyen önem, giderek cahilleşen toplum, kaliteli değil de bilindik ve pahalı ürün satın almayı bir marifet sanan markaların en gözde tüketicisi bireyler, televizyon yayınlarının kalitesizliği, müziğe verilmeyen önem, giderek daha çok "elimde çay, balkonumda milleti seyrediyorum" moduna getiriyor beni.
benden daha yaşlı, büyük ihtimal de hayat konusunda daha deneyimli bireyler var burada. ama daha çok kendimden küçük arkadaşlara ellerinden geldiği kadar kendilerini eğitmesi, kaliteli ve kültürlü birer birey halini almalarını, çalışan, eli iş tutan, üretime katılmış kaliteli birer hanımefendilerle arkadaşlık etmeleri, anlaşırlarsa evlenmeleri olacak. yoksa emin olun, çamaşırınızı, bulaşığınızı erkek halinizle siz de halledebilirsiniz. bunlar için evlenmeyin bİr ürün gİbİ, İnsanda da kalİte çok önemlİ. allah güzel insanlarla karşılaştırsın hepimizi.
buraya kadar kendimi övmek için yazdığım bir şey yok. ben normal bir bireyim. ama bahsi geçen bireylerin büyük kısmı kalitesiz işler peşinde. bu sebeple kendinizi anlattıklarımın dışında tutmanızı rica ederim. bunlar, benim sadece gözlemlerim.

(alıntıdır)
13. Burç
sizler olmadan instagram çok sıkıcı. gelin de şenlensin artık 😋
➡️ https://buff.ly/2pHn2Pa
Tuhaf Ama Gerçek
11 nisan 1954 yılında hiçbir şey olmamıştır. birçok tarihçi araştırmış ama önemli hiç bir şey bulamamıştır. bu yüzden bu güne dünyanın en sıkıcı günü denilmektedir.
13. Burç
koç: sakin bir güne başlıyorsun, sakin ama sıkıcı. çalışan biriysen eğer, işe odaklanma sorunu yaşayabilirsin. aslına bakarsan uzaktan bakınca, bir koç burcu için tam anlamıyla evde pinekleyip, boş boş zaman geçirme havası var dışarıda 😒
13. Burç
İkizler: geçmişte yaşadığın aksiliklerin, can sıkıcı sonuçlarından kurtulmak için fırsatlar yakalayabilirsin. bunun en güzel yanı, kırdığın kalpleri onarmak için de fırsat elde etmen olacaktır. bu günün uğurunu dikkatle kullanıp, kazanç sağlamaya çalışmalısın.
13. Burç
boğa: ''sabretmekten taşlaştım artık, sabır taşı olsun benim adım'' diye düşünüyor olabilirsin. maalesef sıkıcı dönemler henüz bitmedi. sanki tüm dünya seni yıldırmak istiyormuşçasına aksilikler çıkabilir karşına. direneceksin yani başka yolu yok bunun...
Tuhaf Ama Gerçek
milyonlara yaşama sevinci olan, sıkıcı hayatımıza renk katan, gözümüzün değerlisi, futbolun efendisi, dünyanın en iyisi kendi efsanesini yazmaya karar vereli 17 sene olmuş. çok iyi olmuş, çok güzel olmuş, iyi ki de olmuş.

Çuhara
Dijital Habitat
”İyi düşünmenin birincil engeli, sıkışık bir masa ya da sıkıcı bir ufuk çizgisi değildir. her şeyden önce, kaygıdır.”

http://www.dijitalhabitat.com/neden-en-iyi-fikirle...
Felsefe ha!
''İşçilerin büyük bir bölümü uzun ve sıkıcı günlerini tiksinti içinde geçirirler, ama bu bile, o zavallı ücretleri için onları titremekten alıkoyamıyor.''
Simerazzi
başkanlık seçimi mi baskın yerel/genel seçim mi olacak ne olacaksa olsun hakikaten böyle mıy mıy bu süreci yaşamak çok sıkıcı.
cüneyt özdemir
son yılların en karanlık yılbaşılarından biriydi... sokaklar bomboş, televizyon kanallarında zorlama programlar dışında heyecan verici hiçbir şey yok, kapalı mekanlardaki eğlence ise çok yalan be atam!
genel atmosfer sıkıcı. korku sokaklarda geziyor.
e be, yıkıl ikibinonsekiz!
TRT HABER
adı sibel cantank. eşiyle birlikte oto kurtarma işi yapıyor. çekicisinin direksiyonunda türkiye yollarını arşınlıyor. ona göre bu işte şehir içi sıkıcı, uzun yol daha keyifli…

http://www.trthaber.com/haber/yasam/oto-kurtaricil...

Habertürk
bavul beklemek kimi zaman saatlerce süren can sıkıcı bir durum...

alternatif bavul bekleme yöntemi ile tanışın 🛄😃

http://hbr.tk/rR8ioQ

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)