ricardoveritas
bu mesaj aslında bir mesajdır. doğum günü kutlanan kişi, doğum gününü kutlayanlara zaten bireysel olarak teşekkür eder. toplu şekilde böyle teşekkür mesajı yazmak kutlamayanlar da kutlasın, bilmeyenler bilsin diyerek ego kasmaktan başka bir şey değildir.
ricardoveritas
doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim.
ricardoveritas
doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ederim.
Gamsız Baykuş
eyy omü dedikodu, sen ne güzel arkadaşlar kazandırdın bana. buraları boşuna sevmiyorum ben. seviyorsak sebebi var! ki sebep olmasa bile sevilir bence. yeni gelen üyelere tavsiyem, bence siz de sevin buraları. bu site bana çok değerli şeyler kattı. çok güzel anılar yaşadım. yeri geldi anlattım yeri geldi dinledim, okudum. ama en önemlisi kesinlikle hayatıma giren dostlarım. İyi ki varsın dedikoducum, bunların hepsi senin sayende. <3

bugünkü mutluluk sebebime gelirsek.. doğum günüm münasebetiyle buradan bir arkadaş bana bu hediyeyi gönderdi. nick vermeyeceğim ama kendisine buradan da teşekkür ediyorum. :)
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi olarak; mevlid kandili dolayısıyla üniversitemiz yaşam merkezi ve m. kemal güneşdoğdu kampüsümüzde öğrenci arkadaşlarımıza kandil simidi ikramında bulunduk.katkılarından ötürü samsun büyükşehir belediyemize ve çarşamba belediyemize teşekkür ediyoruz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi başkanımız muhsin oğul’un katılımıyla termede myo’da eğitim gören öğrencilerimiz için samsunum-1 gemisiyle karadenizde gemi turu düzenledik.desteklerinden ötürü büyükşehir belediyemize, rektörlüğümüze ve İlkadım belediyemize teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
ikarus⚡
incelediğim tezlerin "teşekkür" kısımlarını okumayı özellikle çok seviyorum. orda yazan "sevgili eşim" , "biricik sevgilim" , "yol arkadaşım" gibi ifadeleri okuyup okuyup duygusala bağlıyorum.
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi ve genç liderler topluluğu olarak hukuk fakültesi öğrencileri birlikte saklı cennet ayvacık” gezisi düzenledik.
katılımlarıyla programımıza katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Uykusuz
#Uykusuz (578) bugün #İstanbul’da, #CUMA günü tüm türkiye’de bayilerde.

dağıtım giderini düşürebilmek adına uçak yerine kamyon ile dağıtım yolunu seçtik. bu yüzden dergimiz cuma günleri bayilerde yerini alabilecek. anlayışınız için teşekkür ederiz.
Uykusuz
#Uykusuz (578) bugün #İstanbul’da, #CUMA günü tüm türkiye’de bayilerde.

dağıtım giderini düşürebilmek adına uçak yerine otobüs ile dağıtım yolunu seçtik. bu yüzden dergimiz cuma günleri bayilerde yerini alabilecek. anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yikikbayan
yarın resmi olarak omü'lüyüm tanrım teşekkür ederim 🙄🙄
Lisanslı Rider
dün gece sohbette psikolojimi bozan arkadaşlar sayesinde rüyamda burda adminlerin bizim saçma muhabbetimize dayanamayıp susalım diye dm bakımını kaldırdıklarını gördüm 😂😂 bu delirmemde emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder, tekrarının olması durumunda onlar için seri katil tutacağımı bildirmek isterim.. 😏😼
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci kayıtları sürecince emeği geçen tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
sabahın ilk saatlerinden itibaren yeni omü’lü öğrencileri samsun otogarı’nda sıcak bir şekilde ağırlarken karşılamaya rektör vekilimiz prof. dr. mehmet ali cengiz hocamız da bizlere bir süre eşlik etti.kendisinde teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci kayıtlarımızın 3. günü yoğun şekilde devam etmektedir!
emeği geçen öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
tüm öğrenci arkadaşlarımıza kampüse hoşgeldiniz diyoruz!
#omü
#omükonsey
#kampüsehoşgeldin
Uykusuz
OMÜ Öğrenci Konseyi
değerli arkadaşlar 3-7 eylül tarihleri arasında üniversitemize kayıt yaptıracak olan öğrencilerin karşılanması için yoğun başvurunuzdan ötürü teşekkür ediyoruz.
gerekli değerlendirmenin neticesinde görev alan 45 arkadaşımıza başarılar diliyoruz.
#omü
#omükonsey
ikizler
huuuh. (çok çalışıp da alnındaki teri silerken derin bir nefes veren insan emojisi koyalım şuraya da). evet. mutlu geceler gençler. nasılsınız? ben çok iyiyim. özgürlüğü için giriştiği bir savaştan zaferle dönen bir komutanın mağrurluğu, mutluluğu ve heyecanı var üzerimde. en son taa 3 ay önce yazmışım. onda da fotoğraflardan bahsetmişim. 3 ay bir mevsim ediyor değil mi. bir mevsim uzak kalmışım buralardan. son 1 aydır da girmemiştim siteye. az önce girdim ve okudum gidebildiğim yere kadar. özlemişim lan herkesi. neyse ben de bu 3 aylık arada önce okulla giriştiğim savaşı kazandım. vakitsiz ufukta beliren tehlikeye karşı hazırlıksızdım belki ama inanç, gücen ve aşk ile bu savaşı da kazandım. 16 dersle uğraşmak zor oldu tabi. ama uğraştığıma da değdi doğrusu. bu ara gezginimden, kitaplarımdan ve sevdiğim bazı şeylerden mahrum kaldım. ama değdiğini ve artık tamamen onlara kalabileceğimi de görünce ister istemez içim sabırsızlık dolu bir mutlulukla doluyor. sonra photoshop konusunda kendimi baya geliştirdim. bir kurs almıştım udemy den. oradaki kursa devam ettim. sonra youtube dan ingilizce içerikleri de izliyorum. hala geliştiriyorum kendimi aslında. İngilizce diye ayriyeten belirtmemin sebebi maalesef türkçe kaliteli içeriğin fazla olmaması. bakarsınız o açığı da ben kapatırım ne dersiniz :) bir de tüm bunlar olurken yarimle geçirdiğim güzel anılar var. bu süre zarında yanımda olan en büyük destekçim. beraber fotoğraf çekme çabalarımız oldu. bir sürü yürüyüşler yaptık. gölete bile götürdüm onu. ders çalışırken bile beraber çalışabilmek o kadar güzel bir şeydi ki. geceler, gündüzler, saatler ve bir sürü anılarımız oldu. tabi bu da durmadan biriken bir mutluluğa neden oluyor. hem size de bir haberim var. bu sefer onunla beraber geldim. kendisi artık @ledya adı ile burada bizimle beraber. onun da heyecanı var üzerimde. bir de @ortayakarisik bir mesajında benden bahsetmiş ama ben onu okuyamadım. şimdi de silinmiş. bildirimler kısmından gördüm. çok teşekkür ederim dostum benden güzel bir şekilde bahsettiğin için. bir dostumun aklında güzel kalabilmişsem ne mutlu bana. şimdilik bu kadar yazayım. yine uzun uzun yazdım. bıraksalar beni daha da yazarım. nasıl olsa zamanımız bol bundan sonra. hepinize mutlu geceler dostlarım. uyuyacağız odanız püfür püfür essin bu yaz gününde... ;)
umutsuzvakkka
10 saat önce mantıklı bir akıl istemiştim hepinize teşekkür ediyorum omü dedikodu ailesi ama ben yine bildiğimi okudum ve mesaj attım üstüne üstlük mavi tikimi de kapadım hani olur okurda cevap vermezse sinirlenmiyim diye hala kara kara düşünüyorum acaba okudu ve cevap vermedi mi yoksa okumadı mı 🤔 üstelik (adını vermeden yazıyorum) .... bey nasılsınız yazmıştım 😑 bu adam tam bir öküz diyorum işte neyse ben biraz daha kendimi yemeye devam ediyim bari saygılar sevgiler ✋🏻
Ümid Gurbanov
çevirdiğim her videoyu sığdıramamış olmanın burukluğu ile birlikte, bir nevi dipnot adlı youtube kanalımın 20.000 abone olması şerefine bir video hazırladım.

eğlenceli içerik sunamadığım bu yolda beni yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum:

OMÜ Öğrenci Konseyi
rektörümüz prof.dr. sait bilgiç hocamızın katılımıyla öğrenci arkadaşlarımızın samimiyet dolu evinde sahurumuzu yaptık.
katılımlarından dolayı rektörümüze teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)