Eleni
dedikodunun güncelleme sonrası hâli çok güzel olmuş yaa, dislike butonunu ve mor nick olayını uzun süredir bekliyordum. emeği geçen herkese teşekkür ederim. 😍
mistletoe🍃
şu şarkıyı hatırlattığı için tlc'ye teşekkür edeceğim, tv izlemek zorunda kaldığım 2 gün içinse bol bol sövmeye devam edeceğim.
bazı şarkıların o tanıdık hissini aşırı seviyorum...

Fridakahlo
“başımıza gelen olaylar bizi kahretmek için değil, olgunlaştırmak ve kemale erdirmek içindir.”
okuduğum şu cümle ile ve hayata karşı bakış açımın son zamanlarda biraz daha değiştiğini varsayarsak şu cümle beni sarsıyor. ne denli doğru olduğunu içimde bir yerde hissediyorum. başımıza gelen hiçbir şey ama hiçbir şey tesadüf değil! olması gerektiği için, yaşanması gerektiği için. asla tanımasaydım dediğimiz insanlar, bize çok şey öğretiyor. onlara teşekkür etmeliyiz aslında tabi bu nasıl baktığımıza bağlı. hayatımızda kötü şeyler olmadan iyi şeylerin farkına varamıyoruz malesef. keşke varabilsek.. ama ne olursa olsun artık bir kenara oturup şunu düşünüyorum. evet ben bunu yaşamam gerektiği için yaşadım belki üzüldüm ama bana neler kattı? İçimde kısa bir yolculuğa çıkıp bunun araştırmasını yapıyorum. geçmişe bakınca da aynı şey, belki içimizde halledemediğimiz bazı şeyleri; kırılganlıkları, pişmanlıkları, üzüntüleri çok küçük bir oranla içimizde halledebilmeye yarıyor.
yada halledemiyorda biz bu şekilde kendimizi kandırıyoruz. sonuçta insan psikolojisi ve bilinçaltı çok tuhaf ve kandırmaya müsait aslında, bence kandırabiliriz 🤭😁
psikodok
buraya yazmayalı uzun zaman oluyor yazmak istedim. bu site bana çok güzel dostluklar kattı. ben bu sitede tanıştığım insana memleketimden hediye getirdim, ben burada tanıştığım insanla kampüste oturup dertleştim. ben burada tanıştığım insanla sahilde geyik yaptım. yakın bir zamanda hayatımın sonuna kadar unutamayacağım bir olay yaşadım. bu olay karşısında sesim ve ellerim hiç titremedi, gözlerim buğulanmadı. bunu buraya yazıyorum. çünkü bu olaya burası sebep oldu. hayatınıza bir sürü insan girecek ve girenlerle eş değer nitelikte bir çok insan da çıkacak. doğal seçilim. kalanlar kalır, gidenlere hoşça kal deriz. ben bundan birkaç gün önce birisini hayatımdan uğurladım. bugün ise o kişiyi içimden uğurluyorum. bana kattıkların ve kazandırdıkların için teşekkür ederim. senin gözünde her zaman küçük kalmam dileğiyle...
hoşça kal...
Gamsız Baykuş
eyy omü dedikodu, sen ne güzel arkadaşlar kazandırdın bana. buraları boşuna sevmiyorum ben. seviyorsak sebebi var! ki sebep olmasa bile sevilir bence. yeni gelen üyelere tavsiyem, bence siz de sevin buraları. bu site bana çok değerli şeyler kattı. çok güzel anılar yaşadım. yeri geldi anlattım yeri geldi dinledim, okudum. ama en önemlisi kesinlikle hayatıma giren dostlarım. İyi ki varsın dedikoducum, bunların hepsi senin sayende. <3

bugünkü mutluluk sebebime gelirsek.. doğum günüm münasebetiyle buradan bir arkadaş bana bu hediyeyi gönderdi. nick vermeyeceğim ama kendisine buradan da teşekkür ediyorum. :)
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi olarak; mevlid kandili dolayısıyla üniversitemiz yaşam merkezi ve m. kemal güneşdoğdu kampüsümüzde öğrenci arkadaşlarımıza kandil simidi ikramında bulunduk.katkılarından ötürü samsun büyükşehir belediyemize ve çarşamba belediyemize teşekkür ediyoruz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi başkanımız muhsin oğul’un katılımıyla termede myo’da eğitim gören öğrencilerimiz için samsunum-1 gemisiyle karadenizde gemi turu düzenledik.desteklerinden ötürü büyükşehir belediyemize, rektörlüğümüze ve İlkadım belediyemize teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
ikarus✨
incelediğim tezlerin "teşekkür" kısımlarını okumayı özellikle çok seviyorum. orda yazan "sevgili eşim" , "biricik sevgilim" , "yol arkadaşım" gibi ifadeleri okuyup okuyup duygusala bağlıyorum.
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi ve genç liderler topluluğu olarak hukuk fakültesi öğrencileri birlikte saklı cennet ayvacık” gezisi düzenledik.
katılımlarıyla programımıza katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.
Uykusuz
#Uykusuz (578) bugün #İstanbul’da, #CUMA günü tüm türkiye’de bayilerde.

dağıtım giderini düşürebilmek adına uçak yerine kamyon ile dağıtım yolunu seçtik. bu yüzden dergimiz cuma günleri bayilerde yerini alabilecek. anlayışınız için teşekkür ederiz.
Uykusuz
#Uykusuz (578) bugün #İstanbul’da, #CUMA günü tüm türkiye’de bayilerde.

dağıtım giderini düşürebilmek adına uçak yerine otobüs ile dağıtım yolunu seçtik. bu yüzden dergimiz cuma günleri bayilerde yerini alabilecek. anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yikikbayan
yarın resmi olarak omü'lüyüm tanrım teşekkür ederim 🙄🙄
Motorsuz Motorcu
dün gece sohbette psikolojimi bozan arkadaşlar sayesinde rüyamda burda adminlerin bizim saçma muhabbetimize dayanamayıp susalım diye dm bakımını kaldırdıklarını gördüm 😂😂 bu delirmemde emeği geçen arkadaşlara teşekkür eder, tekrarının olması durumunda onlar için seri katil tutacağımı bildirmek isterim.. 😏😼
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci kayıtları sürecince emeği geçen tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
sabahın ilk saatlerinden itibaren yeni omü’lü öğrencileri samsun otogarı’nda sıcak bir şekilde ağırlarken karşılamaya rektör vekilimiz prof. dr. mehmet ali cengiz hocamız da bizlere bir süre eşlik etti.kendisinde teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci kayıtlarımızın 3. günü yoğun şekilde devam etmektedir!
emeği geçen öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
tüm öğrenci arkadaşlarımıza kampüse hoşgeldiniz diyoruz!
#omü
#omükonsey
#kampüsehoşgeldin
Uykusuz
OMÜ Öğrenci Konseyi
değerli arkadaşlar 3-7 eylül tarihleri arasında üniversitemize kayıt yaptıracak olan öğrencilerin karşılanması için yoğun başvurunuzdan ötürü teşekkür ediyoruz.
gerekli değerlendirmenin neticesinde görev alan 45 arkadaşımıza başarılar diliyoruz.
#omü
#omükonsey
ikizler
huuuh. (çok çalışıp da alnındaki teri silerken derin bir nefes veren insan emojisi koyalım şuraya da). evet. mutlu geceler gençler. nasılsınız? ben çok iyiyim. özgürlüğü için giriştiği bir savaştan zaferle dönen bir komutanın mağrurluğu, mutluluğu ve heyecanı var üzerimde. en son taa 3 ay önce yazmışım. onda da fotoğraflardan bahsetmişim. 3 ay bir mevsim ediyor değil mi. bir mevsim uzak kalmışım buralardan. son 1 aydır da girmemiştim siteye. az önce girdim ve okudum gidebildiğim yere kadar. özlemişim lan herkesi. neyse ben de bu 3 aylık arada önce okulla giriştiğim savaşı kazandım. vakitsiz ufukta beliren tehlikeye karşı hazırlıksızdım belki ama inanç, gücen ve aşk ile bu savaşı da kazandım. 16 dersle uğraşmak zor oldu tabi. ama uğraştığıma da değdi doğrusu. bu ara gezginimden, kitaplarımdan ve sevdiğim bazı şeylerden mahrum kaldım. ama değdiğini ve artık tamamen onlara kalabileceğimi de görünce ister istemez içim sabırsızlık dolu bir mutlulukla doluyor. sonra photoshop konusunda kendimi baya geliştirdim. bir kurs almıştım udemy den. oradaki kursa devam ettim. sonra youtube dan ingilizce içerikleri de izliyorum. hala geliştiriyorum kendimi aslında. İngilizce diye ayriyeten belirtmemin sebebi maalesef türkçe kaliteli içeriğin fazla olmaması. bakarsınız o açığı da ben kapatırım ne dersiniz :) bir de tüm bunlar olurken yarimle geçirdiğim güzel anılar var. bu süre zarında yanımda olan en büyük destekçim. beraber fotoğraf çekme çabalarımız oldu. bir sürü yürüyüşler yaptık. gölete bile götürdüm onu. ders çalışırken bile beraber çalışabilmek o kadar güzel bir şeydi ki. geceler, gündüzler, saatler ve bir sürü anılarımız oldu. tabi bu da durmadan biriken bir mutluluğa neden oluyor. hem size de bir haberim var. bu sefer onunla beraber geldim. kendisi artık @ledya adı ile burada bizimle beraber. onun da heyecanı var üzerimde. bir de @ortayakarisik bir mesajında benden bahsetmiş ama ben onu okuyamadım. şimdi de silinmiş. bildirimler kısmından gördüm. çok teşekkür ederim dostum benden güzel bir şekilde bahsettiğin için. bir dostumun aklında güzel kalabilmişsem ne mutlu bana. şimdilik bu kadar yazayım. yine uzun uzun yazdım. bıraksalar beni daha da yazarım. nasıl olsa zamanımız bol bundan sonra. hepinize mutlu geceler dostlarım. uyuyacağız odanız püfür püfür essin bu yaz gününde... ;)
umutsuzvakkka
10 saat önce mantıklı bir akıl istemiştim hepinize teşekkür ediyorum omü dedikodu ailesi ama ben yine bildiğimi okudum ve mesaj attım üstüne üstlük mavi tikimi de kapadım hani olur okurda cevap vermezse sinirlenmiyim diye hala kara kara düşünüyorum acaba okudu ve cevap vermedi mi yoksa okumadı mı 🤔 üstelik (adını vermeden yazıyorum) .... bey nasılsınız yazmıştım 😑 bu adam tam bir öküz diyorum işte neyse ben biraz daha kendimi yemeye devam ediyim bari saygılar sevgiler ✋🏻

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)