OMÜ Öğrenci Konseyi
vefatının 80. yıldönümünde ülkemizin kurucusu ulu önder gazi mustafa kemal atatürk’ü rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz.
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi olarak öğrenci arkadaşlarımızın katılımıyla ülkemizin kurucusu gazi mustafa kemal atatürk’ün vefatının 80. yıldönümünde anıtkabir yolundayız.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
olumsuz hava şartlarına aldırış etmeden ülkemizin ve aziz milletimizin güvenliği ve birliği için mücadele ederken tunceli’de şehit olan kahraman mehmetçiklerimize allah’tan rahmet, ailelerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
türkiye'nin görsel hafızası, ülkemizin yetiştirdiği kıymetli bir değer olan dünyaca ünlü fotoğraf sanatçımız #AraGüler’e yüce allah'tan rahmet, yakınları ve ailesine başsağlığı diliyoruz.
#omü
#omükonsey
OMÜ
omü öğrencileri barınma imkanları açısından ülkemizin en şanslı öğrencileridir. tüm yurt ve konaklama imkanlarını http://aday.omu.edu.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
Recep Tayyip Erdoğan
ülkemizin 2023 yolunda en önemli güvencesi olan siz değerli gençlerimize, yükseköğretim kurumları sınavı’nda başarılar diliyorum.

allah zihin açıklığı versin. #yks2018
Recep Tayyip Erdoğan
ülkemizin 5 bölgesinde mega sanayi bölgeleri kuruyoruz. 100 bin kişiye istihdam sağlayarak türkiye'ye sanayi ve teknolojide sınıf atlatacağız.

vakit üretim vakti. vakit türkiye vakti!
Biliyor Muydunuz
tebrikler fenerbahçe doğuş.

bu akşam şans bizimle değildi, seneye tekrardan ülkemizin bayrağını finallerde görmek dileğiyle.

#EuroleagueFinal
Recep Tayyip Erdoğan
ülkemizin büyümesi, kalkınması ve hedeflerine ulaşmasında, emeği ve alın teriyle en büyük paya sahip olan işçi kardeşlerimin 1 mayıs emek ve dayanışma günü’nü tebrik ediyorum.

OMÜ Öğrenci Konseyi
büyük bir çaba, özveri ve alınteri ile ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayan tüm işçi ve emekçilerimizin #1mayısemekvedayanışmagününü kutluyoruz.
#omü
#omükonsey
OMÜ Öğrenci Konseyi
öğrenci konseyi ve bisiklet topluluğu ile gerçekleştirdiğimiz bisiklet yarışına ülkemizin birçok üniversitesinden katılım sağlayan tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.
#omü
#omükonsey
zaytung
fotohaber - devlet bahçeli: ''ülkemizin ve türk milletinin bekası için, 24 haziran seçimlerinin daha yakın bir tarihe..." http://zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=33943...
muallim✔
mülakatta kanguruların ülkesini sormuşlar. evet ülkemizin nitelikli öğretmen anlayışı 😂 o kadar eğitim dersleri görüyoruz meslekte de onları baz alarak bi şeyler yapacaz git oradan sor. mülakatta bana böyle saçma soru sorarsalar ahada buraya yazıyorum "yırtarım dağları taşları enginlere sığmam taşarım" yani çok pis ağlarım😂
Baho
yaşadığımız acıları unutmayalım, alacağımız her önlem ülkemizin geleceği demek. #TürkiyeyeDeğer katanlara teşekkürler
https://t.co/b7FniQIN8V

Gaf Ebesi
deprem kuşağında olan ülkemizin en birinci gündemlerinden birisi arama ve kurtarma faaliyetleri, ilkyardım faaliyetleri olmalı. #TürkiyeyeDeğer

Recep Tayyip Erdoğan
ülkemizin 30 yıllık hayali olan akkuyu nükleer güç santrali, türkiye'nin kalkınması ve rusya ile enerji iş birliğimiz adına tarihi bir yatırımdır.

bu yatırımın hayata geçirilmesinde emeği olan paydaşlara teşekkür ediyor, tüm yetkililerimizi tebrik ediyorum.
Beşiktaş JK
başkanımız fikret orman, futbolcularımız tolga zengin, oğuzhan özyakup, necip uysal ve gökhan gönül afrin’de ülkemizin bekaası için mücadele eden askerlerimize destek için hatay İl jandarma komutanlığı’nı ziyaret etti. #Beşiktaş
OMÜ
millî mücadele’den 15 temmuz darbe girişimine kadar ülkemizin içinden geçtiği nice badirelerde ve ülkemizin gelişme-büyüme süreçlerinde fedakârlıklarıyla, iradeleriyle, ferasetleriyle, katkılarıyla türk kadını varlığını tarihe altın harflerle kazımıştır...
http://www.omu.edu.tr/tr/icerik/8-mart-dunya-kadin...
Recep Tayyip Erdoğan
ülkemizin sağlıklı bir geleceğe sahip olması için her koldan çocuk ve gençlerimizi tehlikeye sürükleyebilecek bağımlılıkla ve zararlı alışkanlıklarla mücadele etmek önemli bir vazifemiz, vatani görevimizdir.
Seda Özen
edirne’nin ve ülkemizin en eski sivil mimarlık örneklerinden biri, necmi ağabey (İğe) evi. bahçesindeki çeşmenin kitabesinde 1696 tarihi düşülmüş. duvar resminin tunca nehri kıyısındaki yalıları gösterdiği düşünülüyor.yapının bu katı 1949 yılında yıkılmış. http://www.edirnetarihi.com/necmi-ige-ahmet-unal-i...

Selam Ziyaretçi

Gördüğüm kadarıyla henüz giriş yapmamışsın! Lütfen giriş yap, bekliyorum :)