karakutuu
19 yaşındaki bir kız kaldığı apartta eski sevgilisi tarafından bıçaklanarak öldürülmüş . mekânı cennet olsun. aparti kapatsınlar ve acilen apartlarla ilgili yasa mi çıkartıyorlar napiyorlarsa yapsınlar 4 katlı bina bulan apart yapıyor dünyanın parasını alıyorlar o kız sana emanet nasil guvenligini sağlayamiyorsun.

Yorumlar

Beginnerdoctor
keşke güvenliğimiz için bu kadar endişe etmediğimiz bir topluma sahip olsak da sorunlar daha kolay olsa
mimarlique
fake hostel doldu etraf, xzaten ilişkilerin cılkı çıkalı çok oldu. topumda bir şekilde var olamayan varoşların bir kıza sahip olma ve içselleştirme süreçlerinin acı sonucu malesef
karakutuu
@beginnerdoctor öyle bir toplum yok avrupada hırsızlık almış başını gidiyor en güvenli dediğimiz örnek gösterdiğimiz yerlerde elinde silahla katliam yapan piskopatlar dolu asya desen mafya cinayet her türlü pislik onlarda kim o toplum nerde yok demek ki eşşeği sağlam kazığa bağlayacağız yapacak bisey yok cengiz han kanunları lazım bize birini öldüreni akşam sallandıracaksın herkes görecek . caydırıcı yasalar yok medeniyet insanlık diye diye koca toplumun huzuru kalmıyor güçsüzler eziliyor. 6 ay yatar çıkar oda öyle diyor isterse 15 yıl yatsın kışın soguk oluyor diye hırsızlık yapıp yakalanıp kışı içerde geçiren suçlular var .
Beginnerdoctor
yaşama dair umutlarımızı söndürdüler teker teker, insanların içinde saf kötülükten başka bir şey göremez olduk.
İnsanlığın sonu acı bir hüsran