hitheare
bugün denizevleri mevkiinde üst geçitin orada kokoreççinin önüne bomba ihtimali olan şüpheli çanta konmuş sağ sola baktı esnaflar aradılar taradılar yok kimin koyduğu bulunamadı polis arandı polis geldi güvenlik önlemleri falan filan bizim halka gündoğdu ne meraklı milletiz he izlemek için üst geçitte çekirdek alıp oturan insanlar olmuştur :( neyse bomba imha ekibini beklerken bulvarda trafik kilit tabi birde şoför bakarken kaza oldu o esnada temelli karıştı ortalık derken suriyeli görünümlü inşaat işçisi 20 li yaşlarda bir genç geldi tam 5 saatlik hengamenin ardından çanta benim yav deyip alıp gitti video çektim röpotaj yaptım trt ye satarım diye yine aç kaldık :(

Yorumlar

tweety
bomba olmadığına şükredelim... lisedeyken sınıftan arkadaşlar toplanmış gidiyorlardı. bir arkadaş da okul çantasını alt geçitte bırakmış. bomba zannetmişler. çocuğun çantasını patlatmışlar. :)
hitheare
en azından sahibi gelmeseydi keşke para kazanırdık
tabuttarovasata
:d para kazanırdım diyor sahibi gelmeyeydi eyiydi diyor.ahahaha!!! :d
blue
blue @blue
3 yıl
burası türkiye kardeş ne bekliyon :d
frances
şükretmelisin kardeşim. belki sen para kazanamadın ama iyi ki yanlış anlaşılmaymış, kimse yaralanmadı diyebilirsin. şükretmek erdemdir.
hitheare
omü dedikodu olarak hiç mi merak etmediniz yaa 7 liraya atıyım videoyu de izleyin :)
rendroy
oooo genç girişimci. limon sat diyecem ama o da ateş pahası:)