anonim
bi cocuk vardı liseden beri takip etttiğim hoslandıgım. çok yakısıklı bütün kızların gözünün üstünde olan biriydi. boylu poslu çekici ağırbaşlı.. her kızın hayalindeki erkek profili işte. 3 aydır bi sevgilim var. seviyorum. bu bahettiğim cocuk bana ask itiraf etti. bulundugum sehre geldi. ısrarcı. ama bendeki bu köpek civdan varken asla kabul edemem. emek var benim ilişkimde. zorluklar atlattık. bu gunlere beraber geldik. bi yandan da aklım o cocukta. bu da benden bi itiraf olsun dedim. siz olsanız napardınız?

Yorumlar

bu_hesap_silinmistir
sevgilini sevdiğine emin misin? eğer gerçekten sevseydin böyle bi ikileme düşmezdin
Gerekovic
su anki iliskinde emek var fakat aklin baskasindaysa su anki iliskin zaten devam edemez uzun süre. sen yine su anki sevgilini aldatmis oluyorsun birnevi... bir insanin aklinda baskasi gonlunde baskasi varsa gonlundekini tercih etmeli. fakat mantigi dinlemek daha iyidir. kalp cogunlukla aciya götürür insani..
arrow
arrow @arrow
3 yıl
@mjollnir'e ve @onumarkamsobee'ye katılıyorum kesinlikle doğru . yaptığın ayıp bence bu hareket bana yapılsaydı sıkıntı büyüktü ;) dikkat et kendine , duygularına
yesilmavi
şuanki sevgilin eğer hoşlandığını o kişiye gittiğin zaman bunu öğrenirsek bi mazinizin olduğunu kesinlikle sizi rahat bırakmaz ve mutlu olamazsınız. dediğine bakılırsa zorluklar atlattik falan ilişkin galiba uzun sureli bence buna kıyılmaz ve de kıyma vicdan azabı + ah alma mutlu olamazsın. biran önce de diğer çocukla ilişkileri kes konuştuğun her saniye daha zor olacaktır. ben başkasını seviyorum de ve bitsin.
eirene
bak ayni seyi yasadim bu konuda cok hassasim. sevgilim aldatti beni ve hic hos değildi. eger sevggilin seni seviyosa sakin oyle bir hata yapma gercekten hic hos bir hareket olmaz..
anonim
emek olabilir ama insan duygularını yönetemiyo bence kalbinin sesini dinle bi karar vermeden iyice düşün tart canım ve seni en çok hakeden sana hakettiğin değeri en iyi verebilecek kimin olduğunu düşünüyosan onu seç :)