Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
bu saatte niye kardeslerimel oturmys su sacma denebilecek cizgi filmi izliyorum, bilmiyorum. ama yani izliyorum. bakiyorum bos bos. ne diyor bu? diyorum. sonra gidip makarnama bakiyorum. acıktım. annem dün o kadar laf etti, hep bu saatlerde yemek yiyorsund iye kilo alacaksin dedi. fakat yok yani. almiyorum cok fazla cok şükür. neyse. yemek de bir can sıkıntısı gecirme seklidir. ac oturmak gibi bir aliskanligim yok. ayrica ben kendimin cirkin ve kilo alsam da bir seyin degismeyecegini kabullendim. yani kısacası umursamiyorum. ne olacaksa olsun diyorum yani. niye bilmiyorum ama bunu her konuda yapiyorum.. neyse yine sacmalayacagim. bu gece ayri bir can sıkkınlığı var üstümde. aklım baska yerde.. endiseleniyorum ailemin teyze tarafiyla ilgili.. iyi geceler..

Yorumlar

olimbera
olimbera
2 yıl
sıkma canını @oas arkadaşım endişelendiğin şeylef yoluna girer inşallah . (ayrıca bizde haber izleyemez olduk çizgi film ve reklamlardan 😊)
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
yahu ben nasil bir yazi yazmisim? yaptigim hatalarin ucu bucagi yok :(
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
ya valla haber izlemezdim normalde. ben cizgi film hastasiydim fakat bu cizgi filmler yüzünden, simdikiler, haber izlemek istiyorum :d gecer insallah :)
tau
tau
2 yıl
beynim durunca yemek yerim.iyi gelir😉
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
yemek her sye iyi gelir @tau :) bak simdi yeidm ve kendime geldim :)