anonim
bugün intihar etmezsem bidaha etmem sabahtan beri babamın telefonu hiç susmadı bütün akrabalar arkadaşları arıyo bizi soruyolar babamın dediği şu kızım atanıyo 15 inde neresi olduğu belli olcak oğlanın atanamayacağı belliydi onu dershaneye yazdırdım diyo yerin dibine giriyom her seferinde =(

Yorumlar

yonderly.
üzülme be anonim, bu da geçer.
anonim
allah yardımcın olsun birader seneye olur inşallah..
anonim
adama koyuyo işte yetim gibi kaldım sağolun
tabuttarovasata
:d her ailede var senin tiplemeden,çok da şii yapma! :d :d
Gerekovic
ben de annemo durdurmaya calisir, onu uyaririm. annem kardeslerimin yaninda bazen sen cikacaksin bu evden sadece adam gibi okuyan gibi cumlelerle. buna izin vermem, karsi cikarim. çünkü bu etkiler cocuklari. babanin da söyledikleri seni etkiliyor görüldüğü üzere. bu iyi bir sey degil. ayrica sen onlari duymamaya calismalisin. sen onlara cevabini seneye bir yere atanarak ve daha sonrasinda iyi seyler yaparak vereceksin insallah. simdi canini sikmamaya calis.. biraz zor olacak duymazliktan gelmek fakat senin isine yarayacak öyle yapman. sen kendine inan. elbet basaracaksin allah'in izniyle. sana basarilar diliyorum :)
anonim
sayın hocam dedikleriniz ve yaptıklarınız çok doğru inşaallah dediğiniz gibi iyi bir yere gelir kendimi gösterebilirim daha şimdiden çalışmaya başladım güzel temenniniz için çok çok teşekür ediyorum.