Gerekovic
sineklerden bıktım usandım resmen. sıcak da bir yandan geliyor. uyutmamak icin anlaşmışlar kendi aralarında osmanlı'yi paylasan itilaf devletleri gibi. hayır yani beni uyutmamak size ne kazandirir? size gerek yok hic. ben kendi kendimi de uyutmuyorum bakınız. bir sarki denk geldi listemden. ve tekrara alip dinlemeye basladim. şarkı ne mi? yonca lodi-sana bir sey olmasin. hayal kurmaya basliyorum tekrardan bu sarkiyi dinleyince.. ve sanirim bir ihanete uğradım ama canim yanmiyor. bekledigim bir sey gerceklesti çünkü. sonra vay efendim sen cok şüphe duyuyorsun diyorlar. hadi canim ordan!:d. doktora gitmiştim ya hani ben. adam bana resmen turp gibisin dedi. kendimi bir an cok kötü hissettim. bugünkü milli maçın sokunu da atlatamadim daha. nedense buradan bir müddet uzak durma fikri geciyor aklimdan sabahtan beri. sebebini ben de bilmiyorum. aslinda mutluyum ben burada. belki uzaklasip her seyden kafa dinlemek istiyorumdur. bilmiyorum. gercekten bilmiyorum. burada ilk gelecek olanlarin yazilarini, endiselerini okudukca acaba ben de mi böyleydim diyorum. sonra diyorum ki onumarkam sen sadece gitmek icin otobüse bindiğinde cama kafani yaslayip aglamamak icin kendini tutmustun. milleti güldüreceğim diye canim çıkmıştı sanki. yanlis anlamayin sakın beni. sizin endiselerinizi yersiz bulmuyorum. sadece gereginden fazla endiselenip canınızı sıkmanızı istemiyorum. yani gereksiz buluyorum gereksiz yere canınızı sıkmanızı. ama heyecanınız hosuma gidiyor. okurken onlar da hakli diyorum. okulda kazik yemedim mi? yedim. ama ardima bakmamayi da öğrendim. ya onu bunu gecin de ben burada eski sevgilimi sokağın başında gördüm daha dün. ettigi beddua geldi aklima. ya öyle beddua edilir mi hic? bir de ben amin dedim o bedduaya.. kendi amin diyen aklima da tüküreyim. bir an önce yurduma dönüp çıkıp yürümek istiyorum tek basima. kulagimda kulaklik, kimseyle konusmadan yürümek.. gecip irmagin kenarina oturup akan suyu izlemek.. konu cok dagildi. hala sineklerden sikayetciyim. bu arada beddua da "inşallah düğün gününde ölürsün" idi.. İyi geceler. kendinize cici bakın.. gelip okurum ama sesimi çıkarmayabilirim bir süre. emin değilim köşeme çekilmek konusunda. bana biraz ters bu. yani ben genelde köşeme cekilmem. tedavimi ringte hareket halindeyken yaparım kendime..

Yorumlar

benmuallime
aldım mesajı onumarkamsobee :d sen de anlıyorsundur ki heyecanımızı sizin gibi tecrübeli insanlardan tavsiyeler alarak dindiriyoruz ha bu arada çok ayrıntılı sorulara da karşı olduğumu belirteyim :d yazılarını severek okuyoruz bence ayrılma ringten :)
Gerekovic
tecrübeli dedigin aramizda kalsin ama benim tecrübem bir yillik :d yok istediginiz gibi ayrintili sorun. bun da bir sey yok. ama yani cok cok ince düşünüp beyinlerinizi bosuna yoruyorsunuz. ne gerek var ki? genel söyledim bunu. sen öyle degilsin sanirim. o yüzden seyapma:) sonradan ben okuyunca yazilarimi yine, eskiden kaynana semra vardi, onun dedigi gibi "daldan dala, daldan dala" atlamis buluyorum kendimi :d tesekkur ederim :)
benmuallime
bir yıl bir yıldır :d ben akışına bıraktım artık çok çok ince düşunup erken yaşlanamam :d valla yazını okurken daldan dala atladığını hiç fark etmedim gayet akıcı tabi sona gelince "ya bi dakika konu bu degildi" dedim :d
Gerekovic
aynen, niye yaslanasin dimi? sonra o kırışıklıkları gidermek icin botokslar falan... aman uzun is. basta takma o kadar cok her seyi :d benim yazilarimin sonunda genelde hep öyle olur. konu farki cikar hep :d
benmuallime
aynen öyle ne olması gerekiyosa olacak dediğin gibi arkaya bakmamayı öğrenmek lazım :d tarzına kurban :d
Gerekovic
aynen öyle. önüne bakmalı insan. arkaya bakarak yaşanmıyor zaten.. :d sagolasin :d