Gerekovic
simdi ben rüyamda birinin benim sevdigimle evlenmek istedigimi aileme herkesin icinde duyurdugunu gördüm. daha sonra bana sorular soruldu. ben kabul ettim istedigimi, kendimi aciklamaya calisiyorum aileye. daha sonra teyzem gelmis eve. annemin surati düşmüş ve vden cikiyor. ben de annemle cikiyorum.. kapidan cikar cikmaz kendimi bir dizinin kahramaninin benim annem oldugunu görüyorum. kendime "uyanma zamanin gelmis oasss." diyip uyaniyorum:d simdi burada taktigim sey ruyalarin tersine cikma olayi. yani burada evlilik degil de evlenme olayini aileme söyleyiniş sekli tersine cikar sanirim? ortada bir evlilik yok çünkü :d belki de ailede olan kizginlik tersine cikar. yani kizmazlar:d siz ne dersiniz? buna taktim yani.. bence takilmayacak bir sey ama kafama takildi. cinsim ben biraz. oluyor arada böyle. bu arada oradaki oasss=onumarkamsagimsolumsobe :) alakasiz oldu yine farkindayim. alakasiz olacak bir şeyler daha söyleyeyim mi size? tek bildigim seyi yapiyor ve umursamaz oluyorum. mesaj atmasa da olur, az rahat kalsin diyorum. aman oasss takma, git resmini yap diyorum. cunku annem resim icin 2 gun sure verdi. sonra bayram hazirligi falan icin kullanacakmis beni.. yarin kismet olursa biletimi de alacagim.. ya bugun okul acildi bizim fakat ben unutmusum, aksam fark ettim.. dusunun artik ne derce uzaklasmisim. uzun zamandir top10umda olan parca bir inemedin altlara.. aksam yine eslik ettin bana.. daha fazla sacmalamadan gidiyorum. a bu arada bir insan cok konusuyorsa ve bu konusma sacmalik doluysa bir seyler tutuyordur icine. disina atamadigi dertleri vardir. siz bunu bilmeyin ister. anlatmaktan kacar. konusur cunku siz soru soracak zaman bulamayin ister. bir 'ne oldu? veya ne oluyor?' sorusundan korkar.

Yorumlar

Gerekovic
orada telefon klavyesinin azizligi olarak bir sürü hata var fakat en canımı sıkanı 'vden' yazmış olmak. aslında 'evden' yazacaktım ben..
dakoh
dakoh @dakoh
2 yıl
ee peki n'oldu? anlatmaktan kaçındığın şey neymiş oassscığım ? <.<
Gerekovic
e adi üstünde. kacmak en güzel sanat bence.. anlatirim insallah bir gün dakohcum...
kontaminasyon
okumadim ama yine de skldm.
Gerekovic
telekomünikasyon anneannemin bir lafı vardı.. onu sana söylemeyi çok istiyorum şu an fakat sanırım söylersem admin beni banlar.. anlıyorsun değil mi? ben okudum tekrar, çok şey kaybetmemişsin okumamakla :)