anonim
arkadaşlar sakın okulu bitirmeyin.. okul bitti atanamadım tabi kpss kursuna yazdırdı peder buraya kadar herşey normal.. bugün amcamın kızı mesaj attı ödülümü isterim diye ben yanlış attı zannettim tabi cevap atmadım sonra soru işareti yolladı falan o arada amcaoğlu aradı çağırdı gittim herşeyi öğrendim babamla annem gece konuşmuşlar çocuk bu sene atanır seneye kadar kız bulalım ağustosta askere gider şubat gibi gelir haziran gibi düğün olur bunu amcama söylemiş yengem diğer yengemlere sülale beni konuşur olmuş amcamın kızıda kız bulursam ödülümü isterim diye diyomuş kısaca arkamdan neler dönüyomuş eve geldim babama dedim bizimki bi fikirdi diyo kısaca okulu bitirmeyin öğrencilik iyiydir bu arada bunlar bu hızla yakında everirler beni düğünden sonra haberim olur =( =(

Yorumlar

syntaxerror
geçmiş olsun kardeş. takma fazla düğünde keramet vardır derler de takılmıcak gibi de değil. zormuş işin. sıkıntı o işler hep sıkıntı.
Gerekovic
agzim acik okudum. bu nedir ya? aileme şükrettim. isin gercekten cok zor. sana sormadan olur mu böyle seyler hic? gecmis olsun.
anonim
sağolasın tesellin için keşke benimde derdim seçmeli dersin zorluğu olsa mezun olunca daha çok sarpa sarıyo işler
syntaxerror
bizimkilerin öyle bi derdi yok. rahatım ben o konuda da sen de istemiyom de nolcak sanki. çek resti. restine rest ulan de kemal abimiz gibi (:
anonim
usta keşke dediğin gibi olsa peder askeriyeden emekli deyim gerisini anlarsın
kan
kan @kan
2 yıl
bu genellikle kızlara yapılır ama siz de sistem farklıymış.. bol şans (:
syntaxerror
anlayamam da tahmin edebilirim sanırım. o zaman size mutluluklar mı diyim ne diyim bilemedim. mutlu ol da gerisi önemli değil. tek ya da çift farketmez.
anonim
bizimkiler gözden çıkartmış beni.. aynen öyle usta