revoo
şunuda anlamıyorum arkadaş adamın-kadının instagramına, twitter& #39;ına bakıyosun hergün gezmelerde, o cafe senin, bu mekan benim takılıyo, hep mutlu, tek derdi hasanla çıkarken hüseyindende elektrik alması (bu örnek kadınlar için ,akside olursa kendi tercihidir saygı duyarım) ama hangisini seçiceğine karar verememesi... ama yüzyüze geliyorsun bi başlıyor anlatmaya söylediği dertler sana yük oluyor. ne yaman çelişkidir bu anlamadım, herkese ben güçlüyüm mesajı vermenin son moda hali galiba sosyal medya.

Yorumlar

anonim
usta en iyisi hiçbi hesabının olmaması neden dersen sosyal medyada herkes bi maskenin arkasında hava atma peşinde bence.. o yüzden benim facem bile yok buraya yazılanları okuyom bazen yazıyom burdada bi fotoğraf koyma falan olsa emin ol burayada girmem
foreveralone
takibe takip son foto karşılıklı.
Gerekovic
şahsen hayatımda nasılsam öyleyimdir. dert yandığım insan dostumdur.. dışarıya güçlü görünmeye çalışırım. bir burada derdimi anlatıyorum arada. o da anonimiz diye. fakat bu aralar ifşa olacakmışım gibi bir his var. o yüzden pek açık açık yazasım yok. neyse zayıflık gösterilirse kullanırlar . sosyal medyada olsa kullanırlar.
revoo
revoo @revoo
3 yıl
ama iste onların ki bi yerde sahtelik ,anonim arkadasimizin dedigi gibi maske yani.. dertli ama güçlü olan insan cok güler mutlu görünür ama milletin gözüne sokmaz bak ben mutluyum diye..
Gerekovic
göze sokanları ben de anlayamadım. bak orada haklısınız