siradancinkokarbonpil
burda "r11'de gördüğüm kız süperdin, keşke bi daha görsem seni" tarzı şeyler yazan veya çeşitli duygusal paylaşımlar yapıp, aşkla ilgili sözler paylaşan erkeklerin kendine bakmayan asosyal kişiler olduklarını düşünüyorum. kız bunları görüp burda cevap yazsa, hadi buluşalım dese bile bu kişilerin buluşmaya gidicek cesaretleri yoktur bence. sadece burda yazıp kendini rahatlatıyor sanırım millet. aynı şey kızlar için de geçerli, o kırmızı kutucuklar içindeki kişilerin 20-21 yaşında çıtı pıtı hoş bayanlar olduğunu düşünüyorsunuz. her gün ortamdan ortama akan süper insanlar olduklarını... fakat öyle olmama ihtimallerini göz ardı etmemek gerek. bunlar benim düşüncelerim.
bunları okuyunca egoist bi insan olduğumu düşünebilirsiniz fakat öyle bi durum yok. kendimce bi "genelleme" yaptım sadece. istisnalar tabii ki olur.
bize bunları diyorsun, sen nesin peki diyenler olabilir...onlar da haklılar, özel bişey değilim ben de. nikimden belli olduğu üzere.
evet gelsin eksiler

Yorumlar

gardesselam
gardeş süpersin badboysun harikasın.. kimse senin doğrularına göre yaşamak zorunda değil ve bunu da sorgulayamazsın. cafede,ringde orada burada kadın ya da erkek karşı cinsinden hoşlanmış ve bunu belirtiyor. özgüveni var ya da yok. sen kendi doğrularında birinden hoşlanırsan buraya değil ona söylersin. ayrıca asosyal kaynadığını düşündüğün bir yerde inanılmaz sosyal biri olarak neden kendini buralarda harcıyorsun ki?