dakoh
dakoh
2 yıl
kaldirdi gokyuzune bakislarini, ufacik ama kesici yagmur damlalari misafir oldu yanaklarina. aglamiyordu aslinda, sadece bos hissediyordu. planladigi gibi gitmemisti hicbir sey. once o olecekti, babasindan once o olmeliydi. olmadi. aciyla irkilerek uzaklasmaya calisti mezarin basindan. o gun o doktor kontrolunden donerken biraz daha dikkatli surmeliydi arabasini. zaten agir bir yagmur yagiyordu, ne gerek vardi ki sinirlenip hizlanmaya... olan olmustu olen olmustu. amaci kalmamisti en sonunda. zaten tum ugrasi geride onu dusunecek kimse birakmamakti, o kimse de yasama veda etmisti sonucta. eskileri hatirlamaya calisti ama gulumseyemedi cunku kalmamisti gulumseyebilecek cesareti. zar zor yurudu arabasina. babasinin aldigi araba... eve gitmek istemiyordu. ise gitmek istemiyordu. bir yerde bulunmak istemiyordu iste, kaybolmaliydi, kaybolmasi yakindi. ince yagmur o gunku gibi agir bir yagmura donusup bir sure devam etti. o ise arabayi surdu, surdu, surdu.... oasss'im belki daha sonra devami gelir ama simdilik hikayemin devami bu :)

Yorumlar

Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
bir kolukluk var sanki.. hafif bir kopukluk. ne ara öldü bu adam? ayni gecedeydi. bir anda babasinin mezarinda oldu.. sanirim babasinin mezarinda canlandirmisti gozunde her seyi..
dakoh
dakoh
2 yıl
aynen oasım mezarlıkta gelen flashback olarak düşündüm önceki kesiti 😊
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
demek ki hikayenin ilk parti da flashback idi.. simdi oturdu dakohum :) gerisi gelir insallah:)
kimimben
kimimben
2 yıl
bu bahsettiğiniz hikaye sanırım . ben başını okumamıştım , görmemiştim. burdan dalsam olaya çok şey kaçırmış olur muyum 😃
dakoh
dakoh
2 yıl
kimimbencim aşırı aşırısı kaçırmış olursun 😂
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
evet amca kizi olursun
kimimben
kimimben
2 yıl
tamam geçmişten okıyım bare hepsini
dakoh
dakoh
2 yıl
*bari*
kimimben
kimimben
2 yıl
çok pardon bende dikkat etmeye çalışırım yazımlara. kaçırmışım 😄