koalali
koalali
2 yıl
ya böyle geçmişe bakıp düşünüyorum da, ben cidden gözü kara sevmişim hep. umursamamışım dünya yansa. kendi sevgimle yetinenilmişim. İtiraf etmek gerekirse o adamı özlemiyorum onca kalp kırıklığından sonra. ama birini böylesine yeniden sevebilmek istiyorum. bazen düşünüyorum, diyorum ulan aptallık bende mi acaba? bunca darbe aldın ama hala karşına biri çıksa iliklerine kadar güvenmeye hazırsın. akıllanamamak mı bu nedir? nasıl bir şeydir? anlam veremiyorum.

Yorumlar

gardesselam
gardesselam
2 yıl
yoo. herkes aynı değil. umarım verdiğin sevgiye gösterdiğin sadakete uygun birisiyle tanışır ve mutlu olursun :)
koalali
koalali
2 yıl
zaten ben de böyle düşündüğüm için vazgeçmiyorum ya. "o mutluluk buraya gelecek" diye sabırla bekliyorum. her mutsuz sondan sonra " en azından mutluluğa bir kalp kırıklığı daha yaklaştın" diyorum kendime. ama insanın kendini teselli edip kendine öğüt vermesi başkalarına yaptığı konuşmalar kadar kolay değil. çevremdeki insanların ilişkilerinde, hayatlarında yaşadıkları sıkıntıların çoğunu önceden tecrübe etmiş olmak bir süre sonra hayatın seni ne kadar çok yorduğunu iyice vuruyor yüzüne ve bu yorgunluk kalbini ağrıtıyor.
koalali
koalali
2 yıl
@gardesselam inşallah. herkes hakettiğini yaşarmış. biz de ne kadarını hakettiysek o kadarını yaşayacağız artık :)
koalali
koalali
2 yıl
@odin senelerdir hayattan ne istediğini bilen ve bu isteklerin gerçekleşmesi için elinden geleni yapan bir insanım ben. özellikle de aman bir sevgilim olsun şöyle olsun böyle olsun derdi tasasına düşmedim. sadece sevdim. karşılık bulmuşum bulmamışım umursamadım. sadece insan bi yerden sonra o "sevilmek" duygusunu arıyor. değer, ilgi görmek istiyor.
koalali
koalali
2 yıl
İki tane köpeğim var zaten sevmeye doyamadığım :)