anonim
birisi var sürekli stalkladığım. 4 aydır. bir kere konuştuk, tanıştık falan. ama ben bazı emin olamadığım şeylerden ötürü daha hiç yazmadım etmedim. çünkü yazarsam acaba rahatsız mı ederim, benimle konuşmak istemiyor falan diye düşünüyorum kendi kafamda. çünkü ben bir kaç adım attım ama ondan gelen hiçbir adım yok. sizce de bir adım atmalı mıyım? yoksa bir kere konuşmuş olmamıza rağmen o istese yani beğenmiş olsaydı beni konuşmayı sürdürür müydü?

Yorumlar

nox
nox @lumos
2 yıl
ya o da böyle düşünüyorsa?, yaz abi korkma, kaydedeceğin bir şey yok.
lethe
lethe @lethe
2 yıl
içinden geçeni yap kendine dert edip kafanı doldurma moruk sonradan keşke dersin
ejderiyaci
şimdi kız seni arkadaş olarakta görüyor olabilir,ya da kıza nasıl yaklaştıysan sevgili olarakta görüyor olabilir.ama buluştuktan sonra örneğin seviyorsun sen kızı sorsaydın keşke ne düşünüyorsun gibisinden.hiç yazmadıysan o da yazmadıysa sana o zaman biraz sıkıntılı oluyor.yani hiç mi merak etmedi gibisinden.sen ona niye yazmadın deme sakın.o mutlaka bir şey bulur "teyzemin kocası atom parçalıyordu işte bla bla" der sen niye yazmadın der sana.sen ne düşünüyorsun gibilerinden sor.yoksa öğrenemezsin bir şey.hiç pas vermiyorsa da zorlama.sana kız mı yok?
anonim
stalklama ne diye google yazıp öğrendim ne demek olduğunu
sophie
bence sen selam vermeye devam et. bir kere konuştuk diyorsun kızın kişiliğini bilemezsin. belkide erkeklerle mesafeli durmaya calisiyordur. onu tanimaya calis, samimiyetini hissettir.