manfredvonrichthofen
yalnız geçen bir gece daha.. 4. haftaya bugün başladık aslında çok mu acele ediyorum bilmiyorum ama ben artık dokunabileceğim birini sevmek istiyorum. hayat şartları ve yaşanan beklenmedik gelişmeler bir ilişkiye başlamamı hep erteledi. öyle ki son ilişkimin üzerinden takribi 2 yıl geçti. yeni bir düzen ve hayat kurma amacı ile geldiğim samsun'da bulabilecek miyim saçları şiir kokan, sarışın/kumral uzun saçlı ve balık etli bir kız cidden merak ediyorum.

Yorumlar

ejderiyaci
ejderiyaci
2 yıl
mesafe aşkı diyorsan o biraz zor dostum.allah kolaylık versin...
shitlembikk
shitlembikk
2 yıl
dokunabileceğim. ne kadar kötü bir tabir. sen önce kalbe dokun da gerisi mühim değil.
manfredvonrichthofen
kastettiğim şey bir mesafe aşkı ya da kötü amaçlı bir dokunma değil. şu an ilişkim yok dokunmaktan kastım ise bir göz teması, belki ellerini avuçlarım içine almak.. yoksa kötü anlamda demedim yanlış anlaşılmaları düzeltelim.
123456789s
123456789s
2 yıl
ya kardesım dokunabılecegım derken belkı o anlamlda demedı hangı dokunmak deyınce ellemekmı anlıyorsun sen . lutfen erkeklere bu sekıldr tabır kullanmayın kızlar bu sekılde davrandıkta o sekılde dusunmeyen erkeklerıde lekelıyorsunuz rıca edıyorum yapmayın gelecegın babaları onlar ve sende gelecekte anne olucaksın saygı lutfen @shitlembikk
shitlembikk
shitlembikk
2 yıl
bence sen şuan lafı çeviriyorsun. resmen sipariş ediyorsun. yok balıketli bilmemne. ele avuca gelsin daha iyi elliyim yazmadığın kalmıs bir.
manfredvonrichthofen
@shitlembikk resmen için fesat ve oturduğun yerden bolca günahımı aldın sağ ol :) ele gelsin diye balık etli sevmiyorum o konu ile ilgili de bir açıklama yapacağım detaylı şekilde hatta yarın yaparım allah'tan mani olmazsa sakin ol :)
shitlembikk
shitlembikk
2 yıl
hakkını helal et arkadaşım. ama başta öylebir ddedin ki ister istemez yanlış aanlaşıldı. baştan belirtseydin keşke.
manfredvonrichthofen
hakkım helal hoş olsun. umarım bundan sonra bu kadar peşin hükümlü olmazsın.