zorakimuhendis
bu samsun size ne yaptı arkadaş yok beğenmedim,aktivite yok ,köy burası şehir demeye dilim varmıyor, biramı içecek çim yok, git memleketine o zaman kardeşim sanki seni zorla buraya gönderdiler.bir de küçük demiş ya la 17 ilçe var kaç tanesine gittin gezdin de konuşuyorsun. daha fazla çalışsaydın da İstanbul’a ,ankara’ya gitseydin.kezbana bak akşam akşam sinirimi bozdu.

Yorumlar

heymama
bence bu insanın kendisiyle alakali bişey. samsunu beğenmiyolar küçük diyolar aktivite yok diyorlar. İstanbulda falan olsalar büyük bi yer diye üşenecekler yine hiç bir aktiviteye katılmayacaklar çünkü onlarda genel asosyallik hakim. benim burda 2. senem hala her günüm dolu dolu geçiyor. hiç bi aktivite bulamıyorsan gençlik merkezlerine git de toplum yararına bişeyler yap.
anonim
bu insana sormak lazım aslında. hiç vezirköprü'ye gidip şahinkaya kanyonu'nda gezmiş mi, bafra'da asarkale kral mezarları'nı görmüş mü, kızılırmak kuş cenneti'nde kuşların resmini çekmiş mi, ayvacık'a gidip o muhteşem manzarayı seyretmiş mi, ondokuzmayıs'a, yakakent'e gidip denize girmiş mi, çarşamba'ya, terme'ye gidip nefis kır pidelerinden yemiş mi? karadeniz'de gelebileceği sosyal hayatı en yaşanılası şehire gelmiş hala laf ediyor bir de. İlkadım'da yapmak istediğin neyi yapamadın bu zaman kadar? türkiye'de kaç tane şehirde atakum gibi bir ilçe, atakum'daki gibi bir ortam var? 3 bilemedin 5 tane.