anonim
anonim
2 yıl
varligi ve sohbeti huzur veriyor ama asik da degilim ama canim sıkkınken onun omzunda yatayim yanimda oldugunu bileyim istiyorum ama onu gorunce falan heyecanlanmiyorum da bu ne simdi ben anlayamadim da anlayan varsa izah etse keske.. ?

Yorumlar

kimimben
kimimben
2 yıl
İşte senin gibilere boş ümit veren , yanında kullanmak için tutanlar diyoruz. senden okadar çok varki . erkekte var kızda. sevmiyorsanız boşuna ümitlendirip çıkarlarınız için yanınızda tutmayın. böyle düşünmeyin bile kölelik tarihe gömüldü. yazık size aşık insanlarda bir şey olmaz sevmese de olur omzuma yaslansın yeter ben onu karşılıksız severim diyip , sizin birine aşık olup onu şutlayacağınız güne aldırış etmeden yaşıyor 😄 şutu yiyince de yıkılıyor .
anonim
anonim
2 yıl
benim eski kiz arkadasimin akrabasisin sanirim. bittim tükendim..
anonim
anonim
2 yıl
yalniz beyler ben karsimdakiyle sevgili falan degilim. duygularimdan emin olmadan da yansitmam ki buraya anlayamadigim ve anlamak istedigim icin yazmistim.simdi soylediklerinizin vebaliyle sizi basbasa birakiyorum.size yapilanlar icinde bana on yargili davrandiginiz icin uzulemeyecegim.
anonim
anonim
2 yıl
amacımız sana saldirmak degil yaa. sadece sevgili olursan olacaklari söylüyoruz. kusra bakma yani biraz testiyi kirmadan samar atma olayina dondu
anonim
anonim
2 yıl
testiyi kirmamak zaten amacin.neyse bana yardimci olamadiginiza gore bosa yazmisim zaten buyuk ihtimalle de beni sevmiyor bosa cirpiniyorum yani..