anonim
sevdiğini söyleyince sadece erkekler reddedilmiyor.bunun tam tersi de gerçekleşip bir bayan da bir erkeğe aşık olduğunu itiraf edip rededilebiliyor.misal ben.ona uzuuuuun uzun nutuklar çekip hislerimden bahsettim.ama ne mi oldu?o da bana uzuuuunn uzun bahaneler sıraladı ve olmaz dedi.keşke bahanelerin arkasına sığınmak yerine adam gibi "seni sevmiyorum."deme cesaretini gösterebilseydi.evet bu iki durumda da canım yanardı ama en azından unutma süreci ondan nefret ettiğim için daha kısa olurdu. sanırım en büyük avuntum her şekilde gülümsememin bana güç vermesi.

Yorumlar

mihrimah
adam olsaydı zaten açıkça sana net bir cevap verebilirdi. üzülmene düşünmene bile değmez
ejderiyaci
kimse kendinden nefret edilsin istemez."seni sevmiyorum" deseydi sana ona lanet edicektin.unutma sürecin kolaylaşır mı bilemem ama her aklına geldiğinde nefret duyucaktın ona.kibarca reddetmesi bence daha mantıklı olanı.
anonim
onu unuttuğum zaman canımın boşuna yandığını anlayacağım.İhtiyacım olan tek şey zaman.uğrunda acı çekmeye değecek bir insan değil ama işte kalbe söz geçmiyor.
anonim
İlginç! karşı tarafla ilişki düzeyinizi ve sohbetinizi bilmiyorum ancak genel konuşmak gerekirse muhtemelen seni daha az üzmek için bahaneler sıralamış olmalı yani en azından ben olsam buz gibi bir seni seviyorum demek yerine nasıl alttan alsam ne yapsam diye düşünür uzun uzun konuşurdum.bence peşin hükümlü olmamakta fayda var bazen seni sevmiyorum lafı insana fena koyabilir herkeste aynı etkiyi yapmıyor.