anonim
anonim
2 yıl
ya var ya çekip gitmek istiyorum bazen. size de oluyor mu bilmiyorum ama,bildiğin her şeyi bırakıp gitmek istiyorum.sonra şartlar sorumluluklar falan tekrar restart tuşuma basıyorum sanki.kısacası demek istediğim bu genç yaşlarımızda çok fazla sorumluluk almıyor muyuz üstümüze ?

Yorumlar

worlaq
worlaq
2 yıl
bazen gereğinden fazla üstümüze yük olduğunu düşünüyorum ama sonra "allah kimseye taşıyamacağı yükü yüklemez " geliyor ve hayırlısı diyorum
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
bak worlaq da demiş. allah kimseye taşıyamayacağı yük vermez. sen de bu sorumlulukları taşıyabilecek kapasitedesin demek ki. dayanmaya bak. elbet bir gün, gün yüzü göreceksin..
zorakimuhendis
abarttığını düşünüyorum kendi adıma konuşursamnüzerimdeki sorumluk derslerim başka ahım şahım bir sorumluluğum yok mesela ne sorumluluğu var üzerinde merak ettim şimdi?
zorakimuhendis
İçinden''herşeyi bırakıp gitme isteği'' gelmeyen insan tanımadım bu güne kadar ama eğer uygulamış birisini görmek istersen google amcaya rotasız seyyah yaz samsunlu abimizin yaptıklarına bak herkes cesaret edemiyor o işe milyonda bir çıkıyor öylesi