anonim
güzellik/yakışıklılık arayan insanlar büyük hataya düşüyor önemli olan iç güzellik diyen insanlar hiç samimi değilsiniz. karşı cinsin görüntüsünden,aurasından etkilenmediğiniz sürece o kişiyi tanımak istemezsiniz.
erkekler için partner seçiminde kıstas güzellikten geçer. güzellik kısmını açarsak, mesela cildinin güzel olması kişinin sağlıklı olduğu işaretini verir,keza saçların güzel olması da öyle. dolaşımın karaciğerin normal olduğunu gösterir.
vücudun güzel ve kıvrımlı olması da doğurganlığın,yani dünyaya sağlıklı çocuk getirebileceğinin ve ona annelik yapabileceğinin işaretidir. yani o popo ya da göğüsün çekici gelmesinin nedeni budur arkadaşlar. ama tabi ki pratikte bunu düşünerek yapmıyoruz, tamamen bilinçaltına işlemiş bilgiler.

Yorumlar

hipokratinyegeni
kesinlikle katılıyorum ilk izlenim ve dış görünüş çok önemlidir çoğu kişi inkar etse de herkes bakar bunlara :d ama birisine güzel olduğu için yaklaşırsın huyunu begenmezsen tabiki olmaz ama kızlar da erkekler de o yakından tanima fırsatını kesinlikle dış görünüşe verir aksini iddia etmeyin boşuna :d