dakoh
dakoh
2 yıl
tutamadım dostlar kendimi.. çocuk gibi, içimdeki sımsıkı sarıldığım o çocuk gibi hüngür hüngür ağlarken buldum kendimi... ağlamamdaki son ittirici sebep sezen olsa da, ben kabullenemediğim çocukluğum için, sonuna kadar çığlıklarla kovuşturamadığım haksızlıklarım için, yanlış anlaşılmışlıklarım için ve en acısı da sevilmişliklerim için döküyorum gözlerimden bu donuk yaşları... hani ağladıkça temizlenirdi kalp? kim uydurdu bunu? kim? bu nasıl temizlik? böyle boşlukta ve böyle ruhsuz hissetmeme sebep olan şeylerin ve kişilerin hepsinin birden allah belasını versin. benden daha mutlu olmasınlar inşallah. acıtıyor işte lanet şeylerin hepsi paslı çiviye basmaktan daha da fazla acıtıyor! acımasın artık, acıtmasınlar...

Yorumlar

Barışçıl
Barışçıl
2 yıl
içini döktükçe zamanla rahatladığını fark edeceksin. yüreğin bile bir farklı atıyor ağlarken içini az birşey dökerken biliyor musun. ben kendimde hissettiklerimi söylüyorum. bir de iyi açıdan bak, şu an hayatında değilse o kişiler şanslısın. onlar kaybetti. sen değil. sen sadece değer verdin.
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
ağlamak hiçbir şeyi çözmez. sen içinin temizlendiğine inanmadığın müddetçe de için temizlenmez. geçmişinle barışamamışsın sanırım canım benim.. ağla istediğin kadar. yarın oradayım. seninle oturup konuşmamız lazım. ve konuşacağız da.aslında ben dinleyeceğim. umarım müsait olursun?
dakoh
dakoh
2 yıl
basit bir aşk acısı çekiyor olsam aah keşke...
Barışçıl
Barışçıl
2 yıl
neymiş onu zor kılan söyle de bilelim.
dakoh
dakoh
2 yıl
aşk acısı olmayışı zor kılan şeydir derdimi, aşk acım da vardır ama bunun yanında sinek vızıltısı...
Barışçıl
Barışçıl
2 yıl
acın nedir o zaman bacım :) derdin nedir söyle hele
dakoh
dakoh
2 yıl
söyleyebilsem bunca gizeme girmem ki 😞
Barışçıl
Barışçıl
2 yıl
anonimsin zaten, sanırım uygun kelimeyi bulamıyorsun. bence ne hissediyorsan yaz gitsin.
dakoh
dakoh
2 yıl
yaz gitsin gibisinden bir şey değil bu, anonimliğin suyunu çıkarmamak lazım, bkz: "anonim olduğun kadar insansın. "
Barışçıl
Barışçıl
2 yıl
yahu anonimken kim olduğunu nasıl anlayacaklar? tamam derdinle mutluluklar.