anonim
anonim
2 yıl
böyle bazen görüyorum çok güzel seven gerçekten güzel seven erkekler var. ya bilmiyorum ama ben ciddi anlamda birinin beni sevebileceğine inanmıyorum. abi babam bile sevmemişken elin oğlu neden sevsin ki? hem ben güvenmiyorum ya ciddi anlamda çoğu zaman kendi mi bile sorgular oldum sanki insanlar bana hep yalan söylecekmiş gibi hissediyorum. neden? niye? bilmiyorum işte sadece güvenmiyorum bu yüzden anlam veremiyorum biri beni neden sevsin güzel değilim sempatik desen hiç değilim hani şey var ya böyle güzel kızlar çıkıp ben güzel değilim diyorlar. ya cidden kendimi güzel bulmuyorum arkadaşlarım diyor bazen sen güzelsin yüzün güzel o an inanıyorum eve geliyorum boş bir ifadeyle bakan gözler gülsem bile gerçek olmayan gülüşler bütün inancım kayboluyor işte sonra sonra işte bilmiyorum gideyim ben en iyisi..

Yorumlar

papatyadanhayaller
ağır depresyonda mısın ? kendini aşağılamaktan vazgeç. İnsanlara güvenemek senin suçun değil. güvenilmeye alışkın olmayan bi insan güvenemezde. hata kimsede değil, seni bu hale getirenlerde.
syntaxerror
syntaxerror
2 yıl
herşeyin hakiki olanını bulmak zordur. ama bu olmadığı anlamına gelmez. güzel olduğu için bir insan sevilmez, seveninin gözünde güzeldir insan. aşık veysel'den güzelliğin on para etmez bu bendeki aşk olmasa'yı bilirsin heralde. bilmiyorsan bi oku. düşün. İnsan seveninin gözünde güzeldir. seni de seven biri elbet çıkacaktır. dert etme bu işleri fazla.
anonim
anonim
2 yıl
iyi güzel diyorsunuz da insanlar eskiden güzel severlermiş.. şimdiler de önce dış görünüşe bakılıyor. dış görünüş yönüyle hoşlanmazsa zaten herhangi bir iletişim kurulmuyor.
foreveralone
foreveralone
2 yıl
o zaman şöyle bi teorim var sosyal ağlardan bulabilirsin şöyle ilgi alanlarını seni farklı yönünü sosyal ağlarda belli et ben mesela metal dinleyen bir kızı sevebilme ihtimalim çok fazla hele bide zekiyse. öyle lise aşkları değil ama sağlam sevgi kazanabilirsin. enstrüman filan çal yani bazı insanlar vardır sadece güzellikle sevemeyen işte asıl o insanların gerçek sevgisi bulabilir seni. tabi çok sıradan tripli bi kızsan eğer hayatın acı gerçeğini de yaşayabilirsin.
syntaxerror
syntaxerror
2 yıl
bence senin önce şunu ayırman gerek. sevilmek sevmek mi istiyorsun. yoksa güzel olduğunu hissetmek mi istiyorsun. evet insanlar ilk bakışta dış görünümüne bakıyor. ama inan bana bir kız ne kadar güzel olursa olsun, isterse evrendeki en güzel şey olsun, insanlıktan nasibini almamışsa beyninin içi boşsa iyi huylu değilse ahlak açısından yeterli değilse zarif değilse... o kızla olmaz. en azından benim için böyle. ortalama bi güzelliğe sahip olmak ve bakımlı olmak yeterlidir dış görünüş için. ama dış görünüş sadece güzellik değildir. İnsanın gözü içini yansıtır. güzel insan farklı bakar. falan filan işte. sen bakımlı olduktan sonra bi de özde güzel olduktan sonra bulunur. o işler kolay.