anonim
evet lan ölüyorum yalnizliktan, mutsuzluktan... mutlu musunuz simdi oldu mu..! ne yapayim gidip depresyon ilaci mi iceyim ne yapayim..! ne yapacak ilac bana... deger veren bi sevgili mi kiymet bilen bi dost mu verecek yoksa huzur veya mutluluk mu ..! bosversenize siz beni ne zararim var ki size benden yakiniyorsunuz halime aciyor sunuz..! yatagimdan cikmiyor ve ölümü bekliyorum ne var bunda sanki.. bu kadar acirken canim bu kadar kimsesiz hissederken cikip göbek mi atayim..! beni anlayamadiginiz acilarimla basbasa birakin artik be.. illa hickira hickira aglamalimiyim..!

Yorumlar

anonim
İlla ki ağlamak iyi gelir bir erkek olarak söylüyorum dün gece oturdum içimden geldiğince ağladım bence otur ağla sinirlerin bozulmuş senin
kirlibeyazkedi
yalnızca allah'a inan geri kalan kimse inanılacak gibi değil. seni anlamayan insanların yüzünden doğan bir yalnızlığa gebe isen sakın üzülme ve doğur onu sahiplen.
depresyon ilaçları senin beyin hücrelerini öldürüp tekrar seni mahvetmekten başka bir işe yaramaz. İleride etkilerini kaldırmak daha da zor olur. düzenli kullandığın ve anxiety yan etkisi bulunan bir ilaç varsa bırakmanı öneririm çünkü ruh halin baya harap olmuş yazdıklarına bakılırsa.

allah'ın hangi kulunu neyle sınadığını bilemeyiz. sınavında sana sabırlar dilerim . hepimiz bazen deliriyor son noktaya geliyoruz ve ölüm anının gelmesini diliyoruz. kendine bir çıkış yolu ara ve bu yol senden başka bir insana dayanmasın. kendini bu durumdan ancak sen çıkartırsın. bir hafta önce depresyonda idim. yaklaşık yirmi gün hiç evden çıkmadım sadece uyudum ve yemek yedim ağlama nöbetleri geçirdim. şimdi eski yaşantıma döndüm. hepimiz kendimizce zor acılar geçiriyoruz . kimseye anlatamayacağım yalnız rabb'imin bildiği dertlerim var bunun ağırlığı ile ezilmekten ise onları kendi aklıma olgunluk olarak düşünmeyi tercih ettim . bazen şükretmek zor geliyor. çok şükür ki şükredilmeyecek hâlde değilmişim onu anladım. bunları sana tek olmadığını düşün diye yazdım. İnsanlar çok sorgulanmaya takılmaya gelmiyor. son olarak "life is too short care at all"
anonim
hadi diyelim sinirim bozuk agladim ne duzelecek hayatimda hicbirsey bosver bence @anonim_bay depresyon ilaci kullanmiyorum suan hic kullanmadim da.. artik kimseye birsey anlatmiyorum cunki kimse cozum bulamiyor içimdeki aciyi söküp alamiyor sadece basit teselli ve örnekler veriyor. bu sebepten artik kimseye tek kelime bile etmiyorum tam agzimi aciyorum ve vazgeciyorum konusmaktan.. artik umudum kalmadi hayata, mutluluga ve huzurumun geri donecegine dair.. yani eski hayatima geri donemeyecegimi biliyorum @kirlibeyazkedi
kirlibeyazkedi
defter alıp ona yazmayı dene. bir nevi terapi gibi olur. İnsanlara anlatmak bazen onların önerilerini dinlemek insanı daha çok yıpratıyor. bence kâğıtlara yazmak daha huzur verici. ne yaşadığını bir sen bilirsin ama en büyük acılar bile zamanla hafifliyor , hayat bir şekilde devam ediyor.
bir şey değişir her şey değişir. karamsar kitap ve şarkılardan uzak durmayı dene onlar insanı daha da buhrana sürüklüyor.
anonim
sen bi seçim yaptin ve sonuclarina katlanicaksin.
anonim
sen bana nerede olduğunu söyle buketle geleyim
qozluklubiri
İşin aslına bilmeden burdan ahkam kesmek kolay olabilir bunu yapmayacağım ancak allahın dediği gibi sizin hayır gördüklerinizde ser ser gorduklerinizde hayır vardır. hayat bu bir imtihan but denenme ve sinanmadan ibaret. bu söylediklerim kur'anla sabit . bizzat bizi yoktan var edenin sözleri. elimizde olmadan başımıza gelen herneyse bunlardan dolayı acıyı vereni sorgulamak niye ben hep benmi üzgün olacagim vb. sözler yerine allaha dua ederek ve biriki samimi dostun ile muhabbet ederek kendini hafifletebilirsin. allah güç versin çok merak edersen ilahiyat arka bahcemdeyim sahile nazır oturuyorum 😎😎😎
atabeyko
cok yanlis dusunuyorsun bende ilk baslarda hep senin gibi dusunmustum ama bu cozum degil
anonim
haklisin yazmaliyim bence de yazmak rahatlattiyor cok uzun zamandir yazmiyordum hatirlattigin icin tesekkurler ama sezen dinlemeden duramiyorum sanki beni bi o anliyor @kirlibeyazkedi anlattiklarin icin tesekkurler ama ben niye ben demiyorum ama gelecege dair umudum yok diyorum artik cok dolmustum ve icimde tutamadim eger bu sozlerim isyana giriyorsa rabbim affetsin. bu arada kim oldugunu merak etmiyorum sana iyi oturmalar @qozluklubiri peki sana gore cozum ne ? @atabeyko
atabeyko
cözüm ne biliyomusun herkese ederi kadar deger vermek olay bu kadar basit bence gereken gerektigi kadar