kirlibeyazkedi
sevgilimle en son cuma öğlen telefonla konuştuk tamam arada mesaj atıyor ama bu günlük on mesajı geçmiyor. çok atarsam birbirimizi çabuk tüketiriz diyor. böyle de çok özlüyorum. dün mesela mesaj attı tüm gece evde maç izledim ben de dedi yani o tüm gecesinde bana bir on dakika ayırsa idi benim de gecem gündüz olur ve bütün hissederdim.
hep aşırı ilgiden şikayet eden bir insandım annem de allah dağına göre kar verir seni bunaltmayacak biri ile karşılaştırır derdi. al işte şimdi de ilgi istiyorum iyi mi ? biz insanoğlu ne istediğimizi bilemiyoruz çoğu zaman.

Yorumlar

qozluklubiri
qozluklubiri
2 yıl
ne istediğini biliyorsun işte ... hatta ben bile biliyorum '' ilgi '' ... bilmiyorum nasıl bir ilişkinin var ama bence erkeğin okadar geniş davranması bu ilişkinin bitmesinin/bitecek olmasının bir sinyali olmasın. soğutma çabası falan. bana pek akıllı bişey gelmedi. ancak bende sıkılır aslında her dakika çocuk gibi msj vs. konuş buda bunaltıcı olur .. ama bir orta yol vardır. İki konuş bir boş bırak buda deyil sanırım olması gereken. İlişkin sorgula içten içe.