anonim
ben sevgilimden kısa zaman önce ayrıldım. hayatımda hiç kimseyi bu kadar sevmemiştim, hayatımın en güzel dakikalarını onunla geçirdim ama artık her şey bitti sadece anılarda kaldı ve bir daha bir araya gelmemiz imkansız. yavaş yavaş unutuyorum, insan bir daha olmicağını bildiği için sevdiğindende vazgeçmesi kolay oluyo zaten. ben yeni bir hayata başlamış gibiyim hatta sınıfımdan bir kızdan hoşlanıyorum ve sevebileceğim birisi ama ben hep sınıfımdan birisiyle sevgili olmam falan diye düşünüyodum. eski sevgilim hala aklımın bir köşesindeyken onu unutamamışken sınıfımdaki kızla birlikte olmak sanki eski sevgilimi unutmak için onunla oluyorum gibi bi izlenim bırakabilir . sınıfımdaki kıza ihanet etmiş ve tabi ki oldukça büyük ayıp etmiş olmaktan korkuyorum. çünkü eski sevgilim benimleyken eski sevgilisini tam olarak unutamamıştı ve bu beni oldukça rahatsız ediyodu. hatta ayrılık nedenimiz onun hala aklında geçmişteki anılarının olmasıydı. ben seveceğim birisine böyle bişey yapmayı istemiyorum. sınıfımdaki kızı gerçekten çok seveceğime inanıyorum. her yerde sürekli onu izliyorum belki anlamıştır ondan hoşlandıgımı ama gidip konuşma konusunda hep bi şüphe içerisindeyim . ne yapmalıyım bana akıl verebilecek birileri var mı? :/

Yorumlar

josefin
kendinden ve hislerinden emin olmadikca bir sey yapma derim. oyle gorunur mu boyle hisseder mi degil sen ne hissettiginden ve ne hissettireceginden %100 eminsen insanlar da yanlis anlamaz zaten
anonim
eski sevgilimle yeniden olma ihtimali yok diyosun, yeniden olma ihtimali olsa ne yapardın onu düşün çünkü cevap evetse sınıfında ki kızı kullanmış olursun ama gelsede artık olmaz istemem diyosan ortada ihanet yada kullanma duruma olmaz bence.
fikrimuhim
akıl vermek ne haddimize, tavsiye veriyorum şu an; hemen bir ilişkiye başlaman çok zor olacaktır, senin içinde sınıfındaki kız içinde. eğer işler planladığın gibi gitmezse sonuçları sende tahmin ediyosundur eminim.aynı sınıf sıkıntı. kızla tanış, ortam ayarlamalısın bence önce, zaman kazandır kendine, hem bu süre içerisinde kızı yanında tutmuş olursun aynı zamanda tanımış olursun ve bir de üzerine kendini tartma zamanın olur. kızın hal ve hareketlerinden sana ilgisi olup olmadığını anlarsın hem. çünkü ben şu anda sığınma, birini sevme ihtiyacının olduğunu düşünüyorum. tabii sen daha iyi bilirsin ama kesinlikle zamana ihtiyacın var arkadaşım. önce onunla arkadaş olmaya bak. sınır dahilinde tabii, kanki(!) kardeş ol demiyorum sana. allah yardımcın olsun,kolay gelsin :)
athrokk
öyle bahsetmişsin ki sınıfındaki kızda gel sevgili olalım diyecekmiş gibi.
anonim
@josefin ben seviyorum dedikten sonra dışardan insanların ne dediği zaten benim için önemli değil ama şuan seviyorum diyemiyorum işte. @anonim_bayan söylediğim gibi eski sevgilimle yeniden olma ihtimali hiç yok hayatımdan tamamen çıktı ama arada aklıma geliyor o yüzden tereddütteyim bunu sınıfımdaki kıza belli ederimde sorun yaşarım diye. @fikrimuhim söylediklerinde gerçekten çok haklısın düşünüp uygulamaya çalışcam düşüncelerimi tek etkileyen konu aynı sınıfta olmamız. eğer işler yolunda gitmezse aynı ortamda bulunmak yüzüne bakmak benim için çok zor olacak. @athrokk ne malca bişey söyledin ya. hiçbir şey zaten kesin değil ama şimdiden benim bunları düşünmem gerek. belki anlamışsındır. neyse cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.
kirikcekyatbasligi
hangi fakülte anonim?