kirlibeyazkedi
erken uyanıp kütüphaneye gidecektim şu uyandığım saate bak. bir insan üç saat alarm erteler mi ? hiç mi pes etmez? şimdi hazırlanıp gitsem anca koltuk bulurum masadakilere kedinin ciğeri baktığı gibi bakar da dersime bakamam. üst katta oturanlarla aramdaki sınıf farkını hissederim içim buz tutar. bugün de tek ders çalışan benmişim gibi ben kendimle ders çalışacağım., inşallah.

Yorumlar

damdakikemanci
kedi gibi umrunda olmadan uyudun değil mi?
kirlibeyazkedi
perdeler kapalı olunca sabah olduğunu kedi beynim algılayamıyor :)
damdakikemanci
çok değişikler kediler. ..
kirlibeyazkedi
evet öyleler ben de değisiğim kedileri çok seviyorum ama dokunamam , dokunursam kalpten giderim o derece çocukluktan gelen bir korkum var. ama çok sevimliler ..
damdakikemanci
uzaktan seviyorsun yani :)
kirlibeyazkedi
gözlerimle seviyorum :) çok feci kedi travmalarım var. o yüzden böyle incitmeden uzaktan :) mesela kardeşim severken kuyruklarından tutar döndürür öyle bir sevmek olacağına bu daha iyi değil midir?
damdakikemanci
kardeşine anlam veremedim zaten :d
kirlibeyazkedi
ben de veremiyorum ama hayatıma renk katıyor sağ olsun da başkaları için zarar :d
themuallim
arkadaşım ne çektin sen bu derslerden be...kolay gelsin!😊
Gerekovic
bende kalkip gitmeye üşendim bugün derse 😂 amaaan dedim. ne var yani ana dersse? ne var yani adamin dersine gitmeyen gecemiyorsa? ne var yani anlattigi konu cok önemliyse? 😢
kirlibeyazkedi
ben yaklaşık yirmi gündür sadece 3 kez okula gittim babam artık okula bugün de mi gitmedin şeklinde soruyor oas :d teşekkür ederim themuallim :) ne çektin be deyince vasfiye teyzeyi getirdin aklıma
Gerekovic
benimkiler aramıyor bile artik. ne oldu acaba :d