admiral
kızlara tamam hakaret etmek kötü bir şey aslında insanların hepsine hakaret etmemeli ama kızlar sanki çok özelmiş gibi biz yanlarında küfür falan söylemekten çekiniriz hep buda kızların herkese hakaret edeceği anlamına gelmez bazıları bunu kötüye kullanıyor sanki küçük dağları kendi yaratmış gibi istediğine hakaret edebiliyorlar kusura bakmayın böyle kızlar varsa bende onlara küfür de ederim hakarette kusura bakmasın kimse..

Yorumlar

kirlibeyazkedi
kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok , kimsenin kimseyi kırmaya rencide etmeye de hakkı yok lakin haktan haberi olan da yok ! ayrıca sana hak veriyorum bazı kızlar erkekleri utandırır ama bunu cinsiyete değil karaktersizliğe dökmek gerekir.
lepremses
hakaret etmeyi küfür etmekle karıştırıyosun. bazen öyle bi şey söylersin ki karşıdakine küfür etsen daha iyiydi der. küfür ederek sadece kendi itibarını düşürürsün ama düzeyli bi laf söyleyip cuk oturtursan karşı taraf (kız olsun erkek olsun) senin bi daha yanına dahi yaklaşamaz. siz belli bi yaşa gelip olgunlaşmış insanlarsınız çözümleriniz biraz daha mantıklı olsun bence. böyle küfürle falan kimse kimseyi adam edemez. tavsiyem çılgınlar gibi göm öylelerini ama kişiliğine yakışır bi biçimde o da sessizliğe gömülüp buna bulaşmayım der zaten 😃