poseydon
bugün biraz denizle konuştum. İç sesim alındı biraz ama olsun. anlatmak istediklerim var ama anlatmaya yetecek kadar kelime biliyor muyum onu bilmiyorum. anlatırken kullandığım kelimeleri dogru sekilde aktarmaliyim. gerekirse parantez açıp açıklamasını da yapmalıyım. yanlış anlaşılmalara fırsat vermemeliyim. belki anlatmak ve anlaşılmak için başka fırsat bulamam. böyle bağıra bağıra yüksek sesle anlatmak istiyorum. duyabilen herkes duysun duymayan kalmasın. anlasınlar beni ,anladık desinler yeter. cozum bulmasinlar benim dertlerime. sadece anlaşıldığımı bileyim yeter bana. derim onlara iyice anladınız mi bunlardan sınav yapacağım. emin olmalıyım doğru anladıklarından riske atamam. nasıl bir insan olduğumu neler düşündüğümü neler yaptığımı iyice anlamalılar. ya da neler yapmak istediklerimi. bugün kendim hakkında bir şey fark ettim. İnsanlara bakmaya çekinir olmuşum. göz göze gelmekse benim için bir masal da gecen bir hareketten ibaret olarak kalmış. her zaman biraz çekingendim ama böylesine bir seviyeye yükseleceğimi veya düşeceğimi hiç tahmin etmemiş ve düşünmemiştim. tekrar anlaşılmaya dönmek istiyorum müsaadenizle. ne kadar anlıyoruz söylediklerimizi, dinlediklerimizi, anladığımızı düşündüğümüz şeyleri gercekten ne kadar anlıyoruz. ya da anlıyor muyuz.

Yorumlar

Gerekovic
anlamaya çalışıyoruz. ya da kendi adima anlamaya çalışıyorum. anlayamazsam tekrarini istiyorum. ve senden de anlatmani rica edebilir miyim? tabi eger burada anlatilabilecek bir seyse.
poseydon
her seyi zaten anlatamam da birazini yazacagim. o degilde konusacak birisinin olmamasi ne buyuk eksiklismis. suan cok daha iyi anliyorum
olimbera
şimdi kim haklı diyor demi insan 😀 ben bazen beni anlamayacaklarını anladığım zaman susuyorum yada anlatmaya çalıştığımda seninde dediğin gibi parantezleri felan yanlış yere koyuyorum heraldeki anlatamıyorum o zamanda diyorumki sus en iyisimi sen bırak sende kalsın 😊 anlayamadığım neden böyle yapıyor diye anlamaya çalıştığım arkadaşlarım var mantıklı bi neden arıyorum davranışlarının altında yok diyorum bunun benim mantığında bi karşılığı yok sonrada insanız @oli farklıyız kabul et diyorum ama sindiremiyorum ,umursamayayım diyorum o zamanda samimi duygular yitip gidiyor . İki şık arasında kalıyorum yani .biraz konudan saptım heralde @poseydon kusura bakma 😊kafam karışıktı zaten sorgulayıp duruyordum sende anlaşılmaktan bahsedince dayanamadım.
Gerekovic
ben de konusmuyorum ki. bak sana konus diyorum ama kendim konusmam. var birileri ama konusmam.
Gerekovic
seni dinleyecek insanlar var burada
poseydon
@oas burasida olmasa depresif olacagim zaten iyice iyi ki var burasi . her ne kadar görüyorsak da tabis iyorsak birbirimizle bhrada yazacagimiz. dertlerimizun birazini da olsa gazabilecegimiz paylasabilecegimjz insanlarin olmasi bunu bilmek biraz da olsa rahatlatiyor insani
Gerekovic
aynen oyle. burasi guzel. seni biraz da olsa rahatlatiyorsa ne mutlu. bir de cozulse..