dakoh
bugün çoooooğk güzeldi ! minnoş sevdim ben ya! yiğenimi sevdim 😊 nasıl bir pofudukluktur o nasıl bir mırlamadır anlatamam size 😄 iki de köpüş sevdim fındık ve fıstık. minnoş kucağımda köpeklere atlamasın diye onu zaptetmeye çalışıyordum falan, bir pıhlaması var o kadar komik ki 😂 babası @odın beyin de dediği gibi o tatlılıkla o minnoştan hiçkimse korkmaz kiii!! son günlerde biriken tüm stresim sıkıntım geçti yeminle. arkadaşlar, hayvanları sevin, sevdirin, sahip çıkın nolur. bir eviniz varsa bir de minnoşunuz olsun onlar çok tatlı şeyler. mır mır mırlayan bir kediyle uyuduğunuzu düşünsenize! birkaç saatlik mıncırma bile bu kadar huzur verdiyse bana, bu harikalarla aynı evde yaşamak bütün hayatı düzene sokar valla 😊 @odın beye sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum buradan, minnoşa selamlar 🙌🙋

Yorumlar

mariapuder
ben kedimi hunharca sevdiğim için benden kaçıyor ne yapayım 6 kilo olduğu için kucağı dolduruyor kucağıma alıp sarılıyorum patisiyle itip kaçıyor neyseki tırnak çıkarma huyumuz yok😂
bayx
bayx @bayx
2 yıl
nedense şu kedileri hiç sevemedim hayatım boyunca. hep itici geldiler bana. ama bi yavru köpek harika mesela. küçük olduğunda ayrı büyük olduğunda haz ayrı güzeller. hele golden cinsiyse hiç büyümesin istiyor insan. :)
Maviş 🐣
@bayx bende köpek insanıyım ya ama yavru kediler de ayrı bi güzel şimdi :) bi arkadaş herşeyin bebeği çok güzel derdi sahiden de öyle saf ve masum göründüklerinden sanırım :)
bayx
bayx @bayx
2 yıl
@mavis uyuyan kedinin karnına kafamı koymuştum uyandığında yüzümüm her tarafına pençelerini geçirmişti yanlış hatırlamıyorsam 8 tırnak izi vardı. o günden sonra kedilere pek sempati duramıyorum. :) köpek forever.
Maviş 🐣
uyuyan kedinin karnına hiç kafa konulur mu canını yakmışsındır belki de 😥