database
merhaba arkadaşlar şuan ihtiyacım olan bir film birde kitap önerisi :) kitap için önerim olmuştu bir kitap daha önereyim the originals dizisini takip ediyorsanız dizinin kitabı çıkmıştı onu alabilirsiniz. film önerisine gelicek olursak'ta ; ben aşk romantik film izlemem diyen biriydim hatta titanic'ten sonra izlediğim ilk aşk dram konulu filmdir bu film '' tres metros sobre el celcio '' ispanyol filmi türkçesi '' aşk'a yükseliş '' özellikle bayanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm mario casas ve erkekleri özellikle 2 film'de büyüleyen maria valvarde'nin başrol oynadığı bu filme çok çarpıcı ve gerçekci bir aşk hikayesi var. bir bakmanızı tavsiye ederim. dediğim gibi bir film birde kitap önerisi yazarsanız çok sevinirim :)

Yorumlar

kayipgalaksi
kitap olarak tavsiyem gabriel garcia marquez-yüzyıllık yalnızlık. çok güzel bir kitaptır ki zaten yazarı nobel ödüllüdür :) film ise esaretin bedeli benim en çok sevdiğim filmdir :) izlersen pişman olmazsın :)
kirlibeyazkedi
aşka yükseliş çok güzel film . ben o filmdeki tüm sözleri deftere yazdım. filmdeki eleman da acayip yakışıklı ve seksi ayıptır söylemesi. birinci filmdeki kız vasat ama ikinci filmdeki kız çok daha güzel.
kirlibeyazkedi
film olarak : guguk kuşu.
kitap olarak sunay akın'ın tüm kitapları.
kirlibeyazkedi
aşk'a yükseliş izleyince insanın motosiklete binesi geliyor .
yonderly.
kitap: sait faik abasıyanık-son kuşlar. film: gadjo dilo 1997 yapımı. yönetmen tony gatlif. tutti frutti müziğini çok severim hahaha! :d "kah mezar başında, kah eğlentide çalınıp duran oynak tutti frutti tekila şarkısının da çaktırmadan meşhur olduğu filmdir.". bu da bir alıntı yorum. :d
database
yorumlarınız için teşekkür ediyorum, esaretin bedelini izlemiştim kitap önerisi için teşekkür ederim netten araştırıcam kitabı :) @kayipgalaksi , replik defterimde 2,3 sözü yazılı mario casas son 5 yılın en çıkış yapan ispanyol oyuncusu zaten :) maria valvarde (babi) İspanyada çok ünlü :) ayrıca tavsiyelerine bakıcam motor konusunda ise tamamen katılıyorum. bindiği motor yaklaşık 25 30 milyar civarındaydı sanırım :) @kirlibeyazkedi . ek olarak tavsiyeler ve içtenliğin için sanada teşekkür ediyorum @gogebakanpalyaco ; teşekkürler :)
database
farkettim sonradan baktım kurallara ya aklıma gelmedi sonradan anladım yani teşekkür ederim bildirim için de :)
anonim
muhtemelen okumuşsundur ama bin muhteşem güneş'i tavsiye ederim :)