poseydon
galiba günlerdir bunaldığım, içinden çıkamadığım olaylar silsilesinden sonundan çıktım. hiçbiri artık umurumda değil. zaten hepsini çözdüm gibi. daha böyle bir duruma düşeceğimi de sanmıyorum. bu gece de hava pek bir rüzgarlı. balkonda kitap okuyacaktım ama rüzgar izin vermiyor. ben de çatımızda yaptığım bir lamba 2 sandalye ve bir masadan oluşan krallığıma çıktım. simdi rahat rahat kimse beni rahatsız etmeden beni kitabimi okuyabilir . rahat rahat düşünebilir, müziğimi dinleyebilirim. koltuğumda geriye yatarlı olandan. acayip rahat. başımın arkasında bir kırlent mükemmel rahatlığıma kavuştum,ulaştım. çatıdaki penceremden gökyüzünü rahatça izleyebiliyorum. şehrin bu karanlığını aydınlatmaya çalışan ışıklar mükemmel bir ahenk içinde olağanüstü bir çabayla yapabildikleri tek şeyi yapıp sadece ışık saçıyorlar. benim çatıdaki ışığım da öyle ahım şahım bir şey değil sadece kitabımı okuyacak kadar ışık yayıyor. ne eksik ne fazla. şu an krallığımda her şey istediğim gibi. herkese kendi krallığında mutlu geceler.

Yorumlar

winniethepoo
yemin ediyorum kıskandım, çok özendim. ne okuyorsun bu arada ?
Gerekovic
yani sen şimdi bütün o çıkmazlarından çıkıyor musun? nasıl?
poseydon
@winniethepoo vizelerden pek firsat bulup bitirememistim son 50 sayfa kaldi. tutunamayanlar okuyorum
poseydon
@oas cikiyor musun değil çıktım. nasıl mi. bugun biraz sorguladim kendimi . ne kadar cikmazim varsa 1 kagida yazdim. sonra kagidi elime alip iyice inceledim. daha sonra baska bjr kagida aklima gelen cozumleri yazdim. sonra ilk kagidi yaktim. elimde sadece cozumler kaldı.
Gerekovic
sanırım çıkmaza düştüğümde bunu deneyeceğim poseydon. tebrik ederim.. :)
poseydon
@oas gayet etkili bir yontem. dusersen dene. ama sen yine de dusmemeye calis o cikmaza
winniethepoo
merak ettiğim ama cesaret edemediğim bir kitap. bu arada çözümün cok başarılı ★★★★★
Barışçıl
dostum senin adına sevindim ve öyle bir odam olsun isterim. müziklerim ve manzaram olsun yeter bana. şehrin ışıkları gibisi var mı be :)
anonim
etrafımda o kadar kuru kalabalık var ki kendi krallığımı daha yaratacak yer yok biraz da olsa kendine vakit ayirabilenler hayranım
poseydon
@bariscil dostum benim de oyle bir odam yoktu. çatı boştu onu degerlendirdim guzel oldu. @winniethepoo bence al ve oku gercekten insana cok sey katan bir kitap.