poseydon
poseydon
2 yıl
bu aralar 3gün oldu galiba hayatım kocaman bir boşluk. neden yaşadığımı bilmiyorum. çoğu şeyi yapmış olmak için yapıyorum. tek sebebi bu. peki neden hiçbir derdim tasam yokken mutlu olamıyorum. otobüste bile gülümseyemiyorum artık içimden gelmiyor. sadece otobüste değil hiçbir yerde gülümseyemiyorum. zaten bu aralar hiçbir şey yapmak gelmiyor ya içimden. neden kendimi kocaman bir boşlukta düşüyormuş gibi hissediyorum. ve buna karşılık hiçbir şey yapmıyorum neden. neden bu kadar sıkıldım yasmaktan ,hayattan. bugün biraz dolu yağarken altında durdum sonra bir şimşek çaktı. biraz korktum ama altında durmaya devam ettim dolunun. bekledim ,bekledim. neden beklediğimi bilmeden öyle sadece bekledim. sonra sıkıldım eve girdim. sıkıldım çıktım evden. şimdi de sıkıldım ama eve gitmek istemiyorum. bir şey yapasımda yok. neden bu kadar anlamsız bir şekilde yaşıyorum ki. neden herhangi yapmak istediğim bir şey yok. hayallerim, düşüncelerim ,iç sesim hiçbiri yok şu an. onlar da sıkıldı benden ve yalnızlığımdan galiba terk ettiler beni. peki ben nasıl bütün bunlara sadece kayıtsızca katlanıyorum bakıyorum öyle kendime. bazen aynada bazen kafamdaki aynada saatlerce. hani demiştim ya ben sadece birkaç dakika ya da birkaç saniye yaşıyorum diye bu aralar hiç yaşamıyorum,hissedemiyorun yaşadığımı. neden hiç yaşamıyorum onu da bilmiyorum. bu kadar bilinmezin içinde nasıl böylesine umursamaz oldum. kendimde dahil hiç kimseyi hiçbir şeyi düşünmüyorum. nasıl , neden, ne ara bu kayıtsız oldum.

Yorumlar

karakeci
karakeci
2 yıl
sen tam olarak kalabalik icindeki yalnizliktan bahsediyosun sanirim...
anonim
anonim
2 yıl
psikolojik yardım almalısın .ama durumun ağır görünmüyor.psikolog değil ama belki bir pdrciden olabilir.
hayalikarakter
@poseydon o boşluğa düştüğünü fark ettiğin an ya en kötüsü de,önce nolduğunu anlamaya çalışıyor insan,ne ara bu hale geldiğini ve neyin sebep olduğunu.günlerce kafa patlatıyorsun yine de o belirsizliği ortadan kaldıramıyorsun ve daha da deliriyorsun.en son kabulleniyorsun olanları,alışıyorsun boşlukta yaşamaya her ne kadar hissiyatsızlığına zaman zaman üzülsen de.arada bir kıvılcımlanır gibi oluyor yüreğin,bir şeyleri değiştirmek için ufak bir his duyar gibi oluyorsun ama sen ne kadar çabalasan da hayatın sana tutumunun değişmediğini tekrar fark edip yalnızlığına sarılmaya devam ediyorsun.en azından o boşluk seni anlıyor.
poseydon
poseydon
2 yıl
hayir @karakeci yalnızlık içindeki kalabalık içindeki yalnızlıktan bahsediyorum. ama bir bakıma haklısın
poseydon
poseydon
2 yıl
@anonim_bayan pdr cisin galiba
hayalikarakter
@poseydon bir sey sormak istiyorum bu icinde bulundugun durumdan hosnut musun,bu durumdan kurtulman gerektigini hic dusundun mu?ben kendime baktigimda bu durumdan sikayet edebiliyorum evet ama bir yandan da memnunum sahip oldugum bakis acisindan cunku hem yazmami sagliyor hem de hayati hic kimsenin gormeye cesaret edemedigi sekilde gordugum icin farkli hissediyorum.
karakeci
karakeci
2 yıl
yani ben bu duruma dustugum zaman biraz param olsun isterdim :)) bilirsin bazi kadinlar alisverisle sitres atar bende onlardanim. sana ne onerecegimi bilemedim. sahilde kosmayi dene ? bisiklet ya da :)) kendini yor bence. bikmislik dusuncelerinden kurtulursun belki
database
database
2 yıl
ruh hastası olduğumuz için olabilir mi ? her zaman dertlerimiz tasalarımız yüzümüzü gülümsetecek sebeplerden ağır geliyor. terazi bir zamandan sonra kendini kaybetti işte. bizde herşeyden vazgeçtik. hayatı umursamamak bir zırh bizim için... İçten yıkık olduğumu görmediğinden kimse , yıkılmayacağımızı sanıyorlar. oysa ki bir zaten paramparçayız.
poseydon
poseydon
2 yıl
@hayalikarakter kurlulmak istiyor muyum hayır. hoşnut muyum evet. bazen sadece biraz sıkılıyorum bu durumdan o kadar.
poseydon
poseydon
2 yıl
@karakeci bana en iyi gelen şey lerden biri insanlardan uzak durmak. evde spor aletlerim var onlarla ne kadar kendimi yorsam da fayda etmiyor.
karakeci
karakeci
2 yıl
olaya duygusal yaklaşıp bir kadın gözüyle değerlendiriyorum kusura bakma :)) kendinle çelişiyo gibisin. neyse hihihihih otur kendi kendine konuş