lacivert
yıldım... gerçekten feci halde bıktım artık. yaşamak zorunda olduğum her şeyden sıkıldım. zorunda olmaktan sıkıldım.. tatmak zorunda olduğum duygulardan da sıkıldım. özlemden hasretten.üç günlük dünya'da tasasına düştüğümüz anlamsız şeylerden sıkıldım. anlamsız gelse de içinde bulunmak zorunda olduğum düzenden sıkıldım. üzgünüm sizi de sıktım ama olan bu..şuan gidip nutellamı kaşıklayarak mutlu olmayı düşünüyorum ama bu kez o bile işe yaramayabilir sanırım.mutluluk sizinle olsun. malum şu sıra bana pek uğramıyor.

Yorumlar

Gerekovic
onu gecelim de bu nutella harbi mutlu ediyor mu? beni niye etmiyor eger sizi ediyorsa? hadi etti diyelim niye her zaman etmiyor? niye simdi etmez seni? onu gec niye sıkılmalarının kaynagini barindiriyorsun?
lacivert
şimdi oasım şöyle oluyor... sıkılmaların kaynağını barındırıp barındırmamak elimde değil yani nasıl desem aslında ben de pek bilmiyorum yani genel olarak bir bıkkınlık var üzerimde. sanırım tükenmişlik sendromu dedikleri bu :s nutellaya gelince o da sevdiğim bir aktivite psikolojik olarak mutlu olmamı sağlayabiliyor bazen. ama sebepsiz küçük mutsuzluklar için geçerli(sanırım bu da tamamen psikolojik)
Gerekovic
ve lacivertim seni iki numarali odada psikiyatri servisimize sevk ediyoruz. barindirip barindirmamak senin elinde. yani uzerindeki bikkinligi sal gitsin..
Gerekovic
odin kalmayacak ! ulan o kalirsa ben kesin kalirim o zaman. benim 14 olmasi lazim:/ niye moral bozuyon sen ?! kalmayacak bu kiz ! 13 ugursuz sayi olabilir ama kalmayacak iste..
lacivert
oas naptın yaaa ben bile kendim içn bu kadar iddialı konuşamıyorum bu konuda :d.. derdim sınavdan geçmek kalmak değil uğraştığım şeylerin tamamen anlamsız olduğunu düşünmem. oas nerdeydi bu servis tam olarak :s bu odinin kendi söylediklerine bakmadan bir de bana pislik demesi yok mu gel de sinir olma 😒
Gerekovic
valla lacivert simdi sana iddiali konusmasam kendim de batacam. toplu moral katliami olacak :d ne gerek var dimi? :d o servisin yerini bi odin bilir:p bilemiyorum.. :) kiz baksana iltifat etti ama tabi ki kendi stilinde etti :d
makineci
15 tane de benim var ama ümitsizliğe kapılmamak lazım. çalışınca oluyor arkadaşlar ya. bu arada yaptığın şeylerin anlamsız olduğunu düşünüyorsan 3 çözüm yolu var.
1. sana anlamlı gelecek şeyleri yapmaya yönelmen.
2. düşünmemek
3. selectra 25 mg :)

ben ilk ikisini denedim. sıra 3. de :d
lacivert
yorumları görmek için biraz geciktim sanırım :s oas o kadar sınava girmiş ve bazılarını batırmış olarak şuan moral bozmaya hakkım var. bu psikolojiyle sağlam kalmam tuhaf olurdu :d ama sen önce birkaçına gir sonra bozanilirsin şimdiden başlama bu moda 😂 oas odin kendi tarzında birşeyler demiş ama bu sefer de biraz abartmış tabiii . İ7 işlemci diyor beee :d şaka bir yana teşekkür ederim odin şaşırttın beni 😆 @makineci hem diyorsun çalışınca oluyor hem diyorsun anlamlı şeylere yönel.. :d üç günlük dünya'da çalışmaya harcıyoruz ömrümüzü anlamlı mı bnce değil ama napcan.. umarım üçlün işine yarar 😄
Gerekovic
yahu ben simdiden bi dersi alttan kalacak diye saldim bile. ödevini yapmadim bilee:d bazilari batsa da isin finali var bütü var. bunu da mi ben diyim :p odin bu. överken bile garip övüyor:d
lacivert
olmaz oascım daha başlamadan salmak yok. :d işimiz kalmasın finale büte. ama o da olmuyo işte. :d neyse..
Gerekovic
sen bir kafiyelere gecis yapmissin lacivertcim.. guzel oluyor ama :d elimden geleni yapacağım ama o ödevi yapmak istemiyorum :( finale hele ki bute benim islerim kalir. daha iyi oluyor. ortalamam yukseliyor azicik..
lacivert
ahhaha.. :d hakkaten kafiye olmuş ama hiç farketmemiştim bu kez :d büt iyidir hojdur ama bananeğğğğ demek(diyebilmek) istiyorum :d ben aksine çalışamıyorum iş tamamen şansa kalıyor sıkıntı yani ;d
Gerekovic
but zamani bi gecede not cikardigimi bilirim ben butun konularin hey gidi heeey:d yiyosa 1333 sayfayi cikar oas agagsfgs:d sansa da birakmamak lazim ya.. niye illa sans olsun? azcik sey etsen cikar sanstan bence :)