database
herkese merhabalar öncelikle ; son bir iki haftadır dizi film arıyıp duruyorum , takip ettiğim diziler malum kırismis bayramına girdiler ve ara verdiler. film ve dizi önerilerinizi yazarsanız sevinirim.hafta sonları bütün asosyalliğimle tamamen evde yaşıyorum dolayısıyla laptop başında film arıyıp duruyorum :d dışarda takılan falan allah rızası için sadaka verir gibi çağırırsa da sevinirim değerli dedikodu üyeleri :d hepinize iyi akşamlar :d

Yorumlar

dakoh
dakoh @dakoh
2 yıl
star wars izle şu sırayla: 4-5-6-1-2-3-4-5-6 . haftaya da yeni filme gidersin huuuv 😄
kayipgalaksi
dizi izlemediğim için öneride bulunamayacağım ama film olarak american history x filmini izlemeden geçmemelisin bence. irkçılık karşıtı bir film.
hiperkrat
en son izlediğim predestination filmi güzeldi bak sürükleyici bi hikayesi var, izlemediysen source code'u da öneririm.. barfi de biraz duygusala kayan bi filmdir.. sonraaa.. hatırladım bi de 'cennet gibi' adlı film de izlenebilir güzellikte..
gozlerlensmi
dizi the walking dead film mr.nobody
sismanveofkeli
şuan aklıma gelenler:
diziler: supernatural, doctor who, dexter, arrow, the flash, house m.d.
çizgi diziler: family guy, american dad, simpsons
worlaq
jessica jones izleyebilirsin biraz sakin ama gidişat güzel. thé last ship önerebilirim bide
gozlerlensmi
aaa evet bak sismanveofkelinin dediği gibi dexter da çok kaliteli bi dizidir ama supernaturali pek tavsiye etmem sakız gibi uzadıkça uzuyo b.kunu çıkardılar artık. korku ve gerilim seviyosan da american horror story e başlayabilirsin
database
hepsini listeledim filmlerin izlicem en kısa zamanda. dizde dexter'ı bir ara takip ediyordum şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum. walking dead'i takip ediyorum zaten teşekkür ediyorum herkese :)
Maviş 🐣
film olarak bilim kurgu seviyorsan contact ve gattaca önerebilirim yeni izledm eski ama güzel filmlerdi 😊