anonim
5 yıl önce bi sevgilim oldu. sevgilimi babam öğrenmis ve gidip onunla konuşmuş. benden ayrıldı nedenini de söylemedi. tam 5 yıl oldu. 5 yıldır hayatıma kimse girmedi şimdi gelmiş bana mesaj atıyor hemde her şeyi dürüstçe anlatarak. her seyi butun yanlislari hatalar konuşalım halledelim yeni bi hayata başlayalım diyor .buraya kadar sıkıntı yoktu. sonra anlattı ki ailevi sebeplerden dolayi psikolojisi çok bozulmuş. alkolluyken arkadaşlarının da gaz vermesiyle başka biriyle beraber olmus hiçbir şey hatirlamadigini çok pişman olduğunu söylüyor. bana senin bana olan güvenin sarsilmasin ileride öğrenip de sorun olmasın diye anlattığını söylüyor. aklım çok karışık konuşmasam diyorum çok ama çok seviyorum konuşsam içim kabul etmiyor. fikirlerinizi bekliyorum

Yorumlar

bulasikonlugu
yav allah'ın neler saçmalıyor bu gozlerlensmi tabiki ihtiyacı var booş konuşma yani , beş yıl boyunca aralıkta kalmış bir ilişki bu , oraya özellikle tensel yazdım , bi bunu anlamaya çalışsan keşke .
sen kalbini dinle anonim yarın öbür gün bu ilişkiye başladığın da ya bittiğin de kimse senin kadar ne sevinebilir ne üzülebilir .