anonim
İyi geceler arkadaşlar... bana pek iyi bir gece değil şu anda. rastgele yazacağım bu nedenle böyle bir girizgah yapayım dedim... şimdiden kusura bakmayın.....mutsuzum. hem de çok fazla. bu kadar mutsuz olmayı nasıl beceriyorum gerçekten ben de çözemedim. çözemeyeceğim de sanırım. yalnızım hem de çok yalnızım.insanlar arasında yalnızım. etrafıma ördüğüm soğuk duvarlara sırtımı dayayarak düşünüyorum. sıkılınca volta atıyorum orada.insanlara kendimle ilgili en ufak bir şey anlatınca pişman oluyorum. o kadar dengesizim ki, ben bile kendime anlam veremiyorum.çift kişilikliyim sanırım.neden olmasın?ikisine de yetecek kadar düşüncem ve mutsuzluğum var. size de böyle oluyor mu? zihnim çok dolu.arkadaşlarımın söylediği şeyleri duymuyorum. hafızam çok kötü. bitirdiğim okulların adını bile unutabiliyorum....yorgunum...aşık olmak istiyorum.ilk ve son aşkım olsun.yıllardır aradığım eksik parçamı bulmak istiyorum. ona sarıldığımda kalbimdeki boşluk dolsun istiyorum. ona bakınca sen hayatımın anlamısın diyebileyim istiyorum. sonra düşünüyorum, ben bu hayatımda neyi düzgün yapabildim ki bunu yapayım?bu mutluluğu hak etmiyorum.benim gibi aptal, çirkin, soğuk insan neden hak etsin bunu?insanları kendimden uzak tutuyorum. özellikle her zaman kendimi kötü tanıtıyorum ki benden çok şey beklemesinler.ve çok dobrayım. İnsanın yüzüne söylerim her şeyi. bu nedenle fazla da sevilmiyorum sanırım iki yüzlüler tarafından. bilmiyorum, hiç bilmiyorum.... büyük ihtimalle okuyanlar okumayı bıraktı çoktan gönderimi. o nedenle rahatca saçmalayabilirim...siteye de arada baktığım halde üye olmuyorum üşendiğim için sanırım. odadaki arkadaşlarım yine neden modun düştü diyorlar. her zamanki halim diyorum. alışırlar elbet. herkesi alıştırdım zaten. çok yüzeyseller insanlar.. yalancılar. ben kimse hakkında kötü düşünmem diyen insan bile neler diyor arkamdan. sonra da neden insanlara güvenmiyorsun diyor. aynı kişi. İnanmıyorum güvenmiyorum kimseye. kendime de güvenmiyorum... kendimden fazla güveneceğim,her anımda beni sevecek birini bekliyorum. gelir mi, ne zaman gelir bilmiyorum. gelmeyecek bir gemiyi bekliyorum belki. olsun ben beklerim,hep beklerim. İyi geceler

Yorumlar

rhszkdn
çok tanıdık bi yazıydı eline yüreğine sağlık. ben çok konuşmam böyle ama çok hoşuma gitti bu içtenlik. seni bu monotonluktan kurtarıp ayaklarını yerden kesecek bi aşk diliyorum sana. ve bi şarkı önerinde buluncam. bunu çizgifilmli klibiyle izle. umuduna umut katar. - once upon a dream-
anonim
teşekkür ederim @rhszkdn. hemen izleyeceğim önerdiğin videoyu.ben de normalde bunun yarısı kadar konuşmam ancak insanın ruhunu açacağı kimsesi olmayınca tanımadığı insanlara derdini dökebiliyor..
foreveralone
kendine uğraş filan bul benimde sevgilim filan yok ama umrumda değil olanları da görüyoruz boş oturduğun sürece için içini yer aktivite bul. hiçbişey bulamadın komşunun camına lazerle ışık tut ne biliyim.
anonim
@foreveralone derdim zaten sevgilim olsun, gönlümce trip atayım tek taşla evlilik teklifi etsin falan değil :) bir insanın beni gerçekten anlamasını istiyorum. sence de çok ilginç bir şey değil mi aşk?o ana kadar hiç tanımadığın bir insan hayatının merkezi oluyor. birinin hayatında önemli olmak istiyorum. koşulsuz sevgi nasıl bunu merak ediyorum belki de.. ayrıca emin ol boş oturan bir insan değilim bölümüm gereği çok çalışıyorum.
anonim
@ikizler hayır koç burcu yum.
Gerekovic
ben bu yazıda tanıdık çok şey gördüm. hem de her bir satırında.. sana bir şey diyemem. ben bu sorunumu, ki sorun olarak asla görmedim aslında, kendim olarak atlattım. yani bu durumu kendim olarak atlattım. insanlar fazla iki yüzlü. ama hepsi değil. seni sevecek biri mi? sana güven verecek biri? çıkacak karşına. mesela ben şu an onunla konuşuyorum. leyla ile mecnun izledin mi bilmiyorum ama "o gemi gelecek." diyorum sana. emin ol gelecek. boşver insanları. yoksa geçmiyor bu hayat. duvarlar mı? alasını kurmuştum etrafıma. hala bir parça var. ama geçebilecekler onları. çünkü aslında onlar zarar veriyor sana. seni güçsüz yapabiliyor bazen. o duvarlar yüzünden şüpheci olup kafayı yiyebiliyor insan..
allegra
bazen herşeye uzaktan bakmak en makul olanı.içine girince çözünürlük dusuyo bozuluyo görüntü. beraber hos vakit gecirebilecgine inandigin insanlarla ol.
bu illaki sevgilin olcak demek degil.
foreveralone
koşulsuz sevgi diye bişey yok. ya da koşulsuzdan kastın ne. o kadar karmaşıklaştırmana gerek yok yemek içmek üremek ve zamanı gelince ölmek zorunda olan organizmalarız
anonim
koç'san **çtın kanka :)