artemis
artemis
2 yıl
şu dünyada en yoğun,en güzel ve en çok verilebilen şey sevgiyken,en az alınabilen şeyin de yine sevgi olması çok acı.

Yorumlar

anonymous
anonymous
2 yıl
maalesef öyle @artemis ne kadar verirsen o kadar az. ne kadar az verirsen de o kadar çok alıyorsun, rağbet görüyorsun. herşey denge içinde ki çoğu insan bu dengeleri tutturamıyor. kaybeden hep biz ve biz gibiler olur. fazla sevmeyi acilen bırakmak gerek. benim yorumlamam bu kadar. iyi aksamlar.
bluecat
bluecat
2 yıl
adaletsiz dünyanın kırıntıları bunlar malesef @artemis...
artemis
artemis
2 yıl
keşke sevmek zor olsa ama kolay ya.cidden kolay. @anonymous
anonim
anonim
2 yıl
ki böylede olması gerekiyor bence. bu bir acılıktan çok aslında sevgiyi sevgi yapan özel olmasını sağlayan şey. genelde çok bulunan şeylerin değeri bilinmez zaten ve arz ne kadar fazla ise fiyat o kadar düşüktür.
anonymous
anonymous
2 yıl
bence sevmek zor. insan kimi sevecegine bile dikkat etmeli, göstermeli. sonuçta karşı tarafında, kendinin de belli bir zaman sonra üzülmesine gerek yok. sevmek kolay olsaydı. herkes birbirini severdi eş dost olarakta olsa.
blue
blue
2 yıl
çok seversen gidiyorlar. az seversen yine gidiyorlar, gitmek için bahane arıyormuş gibi karşılıklı sevgi saygı göstermek bu kadar zor olmamalı be arkadaşım..
artemis
artemis
2 yıl
@Anonymous sevmek baya kolay ya.bir insanı güzel gülüyor diye sevebilirsin.ya da ne bileyim bazen zor bazen kolay bu konuda susma hakkımı kullanıyorum.ve arkadaşlar hepiniz haklısınız.of bilemiyorum ya.hep gördüğün birini vakit geçirdiğin birini sevebilirsin bu gayet basit.belki sözleri elleri gözleri etkiler.bir bakmışsın onsuz yapamıyorsun.e hani basit değildi.bakın beklentiler fazla olunca sevmek de baya zor oluyor.konunun yetinmek olduğunu düşünüyorum ama kalbe söz geçmiyor bazen.ayy neyse
artemis
artemis
2 yıl
sevmek gibi naif ve basit bir kavramı yıllarca karmaşıklaştıranlara inat yazılmış bir şarkı var.ezginin günlüğü.
göklere çıkmaya, yıldızları tutmaya, dağları delmeye, yanmaya ne gerek var?
al tut elimi, bu kadar kolay
şarkının ismi gibi sevmek kolay.
anonymous
anonymous
2 yıl
şöyle diyelim o vakit sevmek kolay, güvenmek zor. daha çok yakışır bu duruma diye düşünüyorum.