anonim
anonim
2 yıl
normalde bu siteye kayıtlıyım ama anonim olarak yazmak istedim çok sevdiğim yakın arkadaşımın kardeşinden hoşlanıyorum biliyorum yanlış yapıyorum ama elimde değil o varken suratına bakmıyorum aynı ortamda o yokmuş gibi davranmaya çalışıyorum uzaklaşıyorum kız dan ama düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum sonuçta adam güvenmiş bana kardeşinle tanıştırmış benim böyle şeyler düşünmem çok yanlış ama olmuyo kıza karşı ufak bir yanlışım ve ya yan gözle bakmam olmuyor ama kendimi zaptetmem düşünmemeye çalışmam çok zor neyse sadece içimi dökmek istedim umarım bu düşüncelerden kurtulurum...

Yorumlar

yuzyuzeykenkonusuruz
bence yanlış bişey yapmıyosun kötü düşüncelerle bakmiyosun ki sonuçta kıza hoşlanmışsın işte, eğer kızda senden hoşlanıyosa o zaman düşünürsünüz arkadaşına ne diyeceğini ama bence seni gerçekten arkadaşı olarak görüp seviyosa düzgün biri olduğunu biliyosa kardeşinin senle birlikte olmasına fazla bişey demez hatta sevinir bile tabi hislerin gerçekse.
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
yüzyüzeykenkonuşuruz'a katışıyorum bir nebze. ben de yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. hislerin gerçekse ve arkadaşın da senin nasıl biri olduğunu biliyor sonuçta, kız kardeşinin seninle olmasına sevinebilir bile. tabi öncelikle kızın sendne hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek lazım.. eğer kız da senden hoşlanıyorsa, bunu arkadaşına söylediğiniz zaman önce size aşırı tepki gösterecektir. ama ona güzel bir şekilde anlatırsanız sizi anlayacaktır ve yanınızda olacaktır diye düşünüyorum..
anonim
anonim
2 yıl
içine göm. kızların gazına gelme dostum. kendini arkadaşının yerine koy. kız kardeşlerini ne kadar kıskanır biliyo musun erkekler? arkadaşını da kaybedersin. ha istersen kızları dinle, sen bilirsin.
Maviş 🐣
Maviş 🐣
2 yıl
çok tehlikeli bir durum be anonim. yani şimdi kız senden hoşlanıyor olsa bile açıkçası sana belli edemez. vee sende bi işaret görmeden ona açılamazsın; eğer işaretsiz açılırsan kız seni istemiyorsa abisine söyleyebilir ve senin arkadaşınla ara bozulabilir. ama o kıza karşı ciddiysen zamana bırak bakalım neler oluyor ama çok riskli bir durum alllah yardımcın olsun.