kafamihissetmiyorum
hepiniz çıldırmış olmalısınız hiç bu kadar soğuğu seven insanı bir arada görmemiştim 😨😨😨 tam bağımsız ruh hastaları ✌❤

Yorumlar

kayipgalaksi
kayipgalaksi
2 yıl
eksik var son cümlede şöyle olması gerekiyor. "yaşasın tam bağımsız ruh hastaları! ✌❤"
worlaq
worlaq
2 yıl
soğuk=yalnızlık=huzur 😉
Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
yaşasın biz ! "yahu soğuğu sevmeyen insan mı olurmuş?" demek istemiyorum olabilir tabi :d biz normaliz, anormal olanlar sevmeyenler :d
cezzar
cezzar
2 yıl
yazı kışı bilcen yoksa insanoğlunun sonu hüsran olur @kafamıhissetmiyorum :d
anonymous
anonymous
2 yıl
soğuk sevilir de bu kadar soğuk sevilmez. insanlar nasıl geziyor hayret ediyorum.
winniethepoo
winniethepoo
2 yıl
karın saflığını , beyazlığını seven soğuğuna severek katlanıyor ♡♥
poseydon
poseydon
2 yıl
soğuk bir akşamın, gecenin en güzel yanı baktığında gözüne hiçbir aykırılık takılmaması insan ve insanlara dair. sadece soğuk bir gece , kulağında çalan şarkılar, düşünceler, düşler ve yerdeki kar ile gökteki bulutlara eşlik eden yıldızlar. şimdi bir de sen düşün soğuğu sevmeyecek kaybettiklerini.
foreveralone
foreveralone
2 yıl
sıcağın çözümü yoktur dus alırsın 2dk içinde terlersin ama soğuk öyle mi giy giyebildigin kadar anasını satayım
kafamihissetmiyorum
bana kalırsa @poseydon soğuk bir aksam çıplak bir aksamdır , vurur insanın yüzüne yalnızlığını, yalar soğuk tüm bedenini bu da bir süre sonra yakar. çıplaklık iyidir ama bazen değildir. bazen kabul etmek isteyemeyeceğin kadar da gerçektir çıplaklık. eğer soğuk bir gecede müzik dinleyip düşüncelere dalıyorsan , o zaman biraz varoluyorsundur ve yine benim fikrimce bütün aykırılıklara dahil oluyorsundur. muazzam olan bu. ama bazen seni var ettigini dusundugun şey , seni
t ü k e t e b i l i r
poseydon
poseydon
2 yıl
@kafamihissetmiyorum besbelli sen soğuğu sadece üşüdüğün için sevmiyorsun. evet haklısın aykırılıklara katılma konusunda ancak tek aykırılık bensem yine sorun yok. çünkü ben kendi aykırılığımı bırakmış isem gecenin soğuğuna aslında ben de dahil olmamış mıyımdır geceye ve onun soğuğuna. bırakalım da bizi var ettiğine inandığımız şeyler tükensin bizi geri kalan diğer her şey değilde o tükensin bizi. zaten bizi var ettiğine inanmış isek bir defa bizi tüketme hakkını da vermişizdir ona ve bu zaten onun hakkıdır biz ona versekte bu hakkı böyledir vermesekte böyledir.
kafamihissetmiyorum
@poseydon kesinlikle katılıyorum inanmışsak bizi tüketmek hakkını da vermiş oluyoruz. gecesin sen geri kalanlar sana dahil.