wasp
bu gönderi kullanıcının isteğiyle kaldırılmıştır.

Yorumlar

sismanveofkeli
reyiz akıyon gene. 😜😁 @odin
mortavsan
kıyamam bebeğim sana yaa babana olan aşkını öldürme sakın. bende babamı çok seviyorum en güzel anılarımızı hatırlıyorum. en kötü anılarımızı da. deli gibi kavga ederdik lise zamanlarımda.üç tane kızı var en çok beni sevdiğini söylerdi hep. bana karşı verdiği ayrı bir değer var. kardeşlerimi de seviyor falan ama aramızdaki iletişim çok farklıdır. allah korusun bende böyle birşey olur diye çok korkuyorum. evde olan baban birgün yok başka birisiyle başka evde çok acı verici olur hergün onu o evde görmemek çok acı verir. bu korkuyu yaşadığım için senin hislerine yakın hisler hissediyorum. babanı ara sor sık sık. arayı soğutma tatlım. babalar kızlarını çok severler o ayşe denen zillinin inadına babanı ara sor mutlaka rahatsız oluyordur senden. bilirsin en çok sevdiğimiz kişinin başkasını daha çok sevmeyiz. kadın psikolojisiyle düşün iyice.arayı soğutma sakın. 😇😇
Saçın Bozulmuyor Mu?
dalgaya pek de gerek yok, ortada üzücü bir mesele var... İnşallah babanla bir gün eskisi gibi olabilirsin, inşallah baba kiz iliskiniz kopmayacak şekilde yeniden düğümlenir... hayat umutlarla dolu
anonim
ayşe isminde herkes mi sinsi oluyor ya benim bu zamana kadar tanıdığım bütün ayşeler öyleydi...
misty
misty @misty
2 yıl
yalnız var ya cümleler bilinçaltı mesaj gibi ulen bu ayseler dedim içimden:d ama o ayşe denen şahsı da tınma ara sor babanı benim de babamla arama böyle biri girse senin durumunda olurdum muhtemelen onu da bırak sizin iyi olduğunuzu gördükçe kudursun daha da bir şey diyemiyorum yanlış şeyler yazacağım yoksa sınırı aşmayayım sonra.
Gerekovic
benim anladığım kadarıyla bu ayşe denen kadın tam nefret etmelik. sanırım senin üvey annen. tabi yanlış anlamadıysam. ama bak babanın içindeki sana karşı olan sevgisi bitmez. bundan emin olabilirsin. ayşe tam olarak ne yaptı sana bilmiyorum. ama bilerek yaptığını da düşünmüyorum.. not: ben bugün baya baya pozitifim sanki..
wasp
wasp @wasp
2 yıl
ayşe benim halam arkadaşlar. ve evet odin güçleri olduğuna inanıyorum. cici anne gibi bir olay yok ama babam orada kalıyor kalıyor.
eirene
umarim bir gun babanla duzelir bir gun aran tekrar birlikte guzel gunler gecirirsiniz...
Gerekovic
baban halanlarda kalamaz mi? annenle arasi bozuktur? ya da halanin sorunlari vardir. kardesi sonucta.
wasp
wasp @wasp
2 yıl
o şekilde değil @onumatkamsobee yaklaşık 2 yıldır orda kalıyor
Gerekovic
gecerli bir nedeni vardir bence
wasp
wasp @wasp
2 yıl
belkide vardır bileceğim bir şey değil ama ben bizzat halamın bana sizden kurtulacağız dediğini duydum