bjkfalan
bjkfalan
1 yıl
bir şey merak ediyorum bir ilişkide & #39;zamana bırakalım& #39; demek ne demektir? yani ne işe yarıyor zamana bırakmak hangi şartlarda zamana bırakılır?

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
en illet olduğum iki kelimeden biri bu. zamana bırakalım... bide ara verelim var. bence bu ikisinin anlamı da benziyo birbirine. bana göre birisi bunları söylüyosa kabaca şunu demek istemiştir: sen beni az sal, ben gidip bi bakıyım başkalarına bi şansımı deniyim olursa herkes yoluna olmazsa yine sana dönerim. sen benim elimin altında ol hep. ama doğru ama yanlış valla benim anladığım bu
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
zamana birakip bir şeylerin zamanla yerine oturmasini bekliyordur. iliskide degil, iliski öncesinde de soylenir bu. kendisinden emin olamayan taraf, kendisini anlayabilmek icin biraz zaman isteyebilir. ara vermek ise bana göre, "ben artik yapamiyorum. bunaldim iyice, yoruldum. biraz mola istiyorum. düşünmem lazim bazi seyleri" gibisinden bir sey bana göre. gicik kaparim ama ara vermeye. sonucu genellikle bitistir. devam edis degil.
bjkfalan
bjkfalan
1 yıl
ben karşıyım bu zamana bırakalım olayına herkes herkesi ilk önce tanımalı tanıdıktan sonra eğer kişiye uygunsa açılmalı ve ondan sonra çıkacak olan hâl ve hareketlere karışmamalı olduğu gibi kabullenmeli. şimdi bu tanıma işi tam olmaz ilk başta elbette olmaz ama yüzde 80 tanır geri kalan yüzde 20 yi de ilişki başladıktan sonra tanır. eğer orda beğenmediği hâl ve hareketler bulunursa sadece bir kere söylersin iş senden çıkar karşı taraf kendini değiştirmek zorunda değil ama sevdiğine kıyamaz ise dikkat eder yapmamaya çalışır eğer yapmaya devam ederse bu sefer sen kendini değiştireceksin olduğu gibi kabul edeceksin bunun için zamana bırakmak herhangi bir şeyi zamana bırakmak yanlış bence tabi.
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
ben kendimi degistirirsem, baska bir seferde de yine degismezse? nasil ben degisiyorum o kendini degistirmediginde. onu oldugu gibi kabul ediyorum. peki o? beni oldugum gibi kabul etmek yerine kendini degistiriyor mu? benim degistigimi gordugu muddetce degismez sanirim. bu arada ben öznesi ile daha kolay sey ettigim icin ben dedim.
bjkfalan
bjkfalan
1 yıl
erkek her zaman ilk adımı atan olmalı oas, bi de şöyle bir olay var sevgi karşılıklı olur sadece yani sevgi dediysem saygı da dahil güven de dahil onun dışında ki o yaptı bende yapıym o yapmadı bende yapmiym gibi durumlar söz konusu olmamalı yani ben dedim ki mesela herhangi bir şey yaptım ve karşı tarafın hoşuna gitmedi bunu ikinci kez yaptıysam bunun karşılığında karşı taraf sevmediğim bir hareketi yapmamalı aynı durum erkek için de geçerli hatta erkek kız naparsa yapsın yapmamalı demek istediğim bu yani değiştirme işi erkekle başlayacak yani. kızlara her türlü iyi davranmak erkeklerin mecburiyeti bence. her kıza seni aldatsa bile iyi davranmak şart sadece aldattığı için konuşmazsın o kadar ya da sen konuşmaya başlamazsın olay bu bence.
Gerekovic
Gerekovic
1 yıl
simdi anladim. buna ben de katiliyorum.
lanarnanta
lanarnanta
1 yıl
baska biri aklini karistiriyodur belki de